de de de


Novinky:
Home » Bydlení » V moderní dřevostavbě se může ukrývat herna i chytré systémy

V moderní dřevostavbě se může ukrývat herna i chytré systémy

Dřevostavby na klíč jsou hitem dnešní doby. Bohužel se mezi námi stále najdou jedinci, kteří se domnívají, že se jedná pouze o dřevěné obydlí, které je vlastně velice nudné. Podle nich se nemůže ani zlomkem rovnat klasickým zděným obydlím, ale ve skutečnosti jsou dnešní dřevostavby od zděných alternativ naprosto k nerozeznání. Nejen, že jsou ekologičtější formou bydlení, ale kromě jiného v nich lze vybudovat hernu, chytré systémy a třeba i bazén, pakliže si to budou majitelé přát.

Ještě je zapotřebí zmínit, že svým vzhledem se nijak neliší od zděných alternativ příbytků. Schválně se při procházce zaměřte na nové příbytky ve vaší ulici a snažte se odhadnout, z jakého materiálu jsou domy postaveny. Díky zvyšující se poptávce po dřevostavbách bude alespoň jeden z nově postavených z přírodního materiálu.

kulecnik

Prádelny a velké šatny jsou už běžnou součástí dřevostaveb

Dřevostavby jsme si oblíbili nejen pro jejich nízkou cenu nebo pro rychlost výstavby, ale také pro možnosti, které nám nabízí. Opět se mýlí ten, kdo se domnívá, že její součástí může být sotva pár základních místností. Už běžnou součástí dřevostaveb jsou například prádelny a šatny, které vyžadují zejména ženy. Pánové se spíše přiklání k tomu méně tradičnímu, což jsou například herny, jak již bylo zmíněno. Pro opravdové milovníky dřeva však doporučujeme roubenku nebo srub, ale ta se hodí jen do určitého okolí, například k okraji lesa nebo minimálně na větší pozemek.

Jinými slovy nejsou dřevostavby nijak omezovány nebo limitovány. Opravdu si i ze dřeva lze pořídit příbytek, který bude opravdu luxusním, individuálním bydlením.

Svými vlastnostmi se takřka rovnají zděným obydlím

Dokonce bychom rozdíly nenašly ani po stránce vlastností. I svými vlastnostmi se dřevostavby takřka rovnají klasickým zděným příbytkům, které jsou stále stavěny ještě s převahou. Dožijí se i několika desítek let, jsou výjimečně odolné, a to i proti požáru, i když by mnozí řekli opak.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*