de de de


Novinky:

Vily Chuchle – exkluzivní bydlení na kraji metropole

Hledáte bydlení, které by umožnilo žít ve městě, poskytovalo dostatek soukromí, bylo v souladu s přírodou? Projekt Vily Chuchle nabízí luxusní bydlení ve vilách v atraktivní oblasti Velké Chuchle nad dostihovým závodištěm. Metropoli budete mít na dosah, současně můžete odpočívat v unikátním prostředí těsně spjatém s přírodou. Co víc si přát? Přání plní jedinečný rezidenční projekt i v dalších ohledech.

Bydlení v Praze

Dojíždět a trávit dlouhé hodiny v kolonách? Není třeba, developerský projekt nabízí vily v Praze, přímo ve Velké Chuchli, která spadá pod městskou část Praha 5. Lokalita má výborné dopravní spojení městskou dopravou, železnicí nebo autem. Kromě dopravní dostupnosti nabízí oblast skvělé sociální a občanské zázemí. Ve Velké Chuchli je základní a mateřská škola, široká nabídka sportovního a kulturního vyžití, obchody nebo ordinace praktického lékaře. Navíc jsou vila domy přímo nad dostihovým závodištěm, které nabízí zábavu pro celou rodinu od jara do podzimu.

Luxus a soukromí

Problémem mnoha satelitních projektů a nové výstavby v okolí velkých měst je stereotypní provedení, které jde často ruku v ruce s nižší kvalitou. Projekt Vily Chuchle je pravý opak, vznikl pod taktovkou renomovaných architektů ateliéru A69 – architekti, provedení je nadčasové s vysokým standardem vybavení. Nadto vily na prodej poskytují dostatek soukromí svým řešením i velkoryse řešenou zahradou, které jsou ohraničeny pletivovým plotem a habrovými keři směrem do ulice. A jaké typy vil jsou nabízeny k prodeji?

lookcool.cz vilychuchle cz 01

Ideální vila pro rodinu

Vily jsou o dispozicích 4+kk až 6+kk s užitnou plochou od 186 m² a vhodné pro rodinné bydlení, pro dvougenerační bydlení vznikly domy s dispozicemi 7+kk & 1+kk (346 m²). Vnitřní obytný prostor v domech je elegantně členěný, nároční obyvatelé nového bydlení jistě ocení propojení domu s inteligentními technologiemi a přístroji. Všechny domy jsou patrové, mají terasu a zahradu a jsou včetně garážového stání.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*