de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Zajistěte si komfortní ubytování v Českých Budějovicích
Zajistěte si komfortní ubytování v Českých Budějovicích
ubytovani zadni mlyn

Zajistěte si komfortní ubytování v Českých Budějovicích

Plánujete rodinnou dovolenou na jihu Čech? Budete vyřizovat pracovní záležitosti v Českých Budějovicích a hledáte kvalitní a nadstandardní nocleh? Ve všech ohledech vám budou nápomocny apartmány České Budějovice, respektive apartmány Zadní Mlýn.

Rodinné ubytování, z jehož situování přímo na břehu Vltavy bude nadšen bezpochyby každý návštěvník. Kdo by ostatně odolal vynikajícímu a romantickému místu, okouzlující atmosféře, osobnímu přístupu majitele a dostupnosti všeho potřebného?

Ubytování v centru Českých Budějovic

Nedaleký soutok Vltavy s Malší nebo výhled na Černou věž a centrum města na dosah. I tak vypadají apartmány České Budějovice, v rámci nichž se vám dostane spousty kladů.

  • Ubytování s plně vybaveným sociálním zařízením
  • Snadné a bezpečné parkování jen 150 m od penzionu
  • Výběr z několika prostorových variant pokojů

Připočtete-li si k tomu ještě vstřícnost majitele, jež vás mile rád seznámí s historií nedalekého Zadního Mlýna, určitě tomuto jedinečnému místu zcela podlehnete. Využít lze krátkodobý i dlouhodobý nocleh.

ubytovani zadni mlyn

Zpříjemněte si pobyt v Českých Budějovicích

Strategické situování apartmánů Zadní Mlýn přispívá k dostupnosti nejrůznějších služeb, ať už zábavního, kulturního či sportovního charakteru. Ubytování České Budějovice centrum je jenom kousek od vyhlášených gastronomických zařízení a historické části tohoto města.

Výjimkou pro vás nemusí být ani absolvování nejrůznějších výletů, popřípadě se vydáte na některou z místních cyklostezek.

Vybírejte České Budějovice ubytování s dostatečnou rozvahou. Dopřejte si maximálního komfortu, pohodlí a výjimečného zázemí ve spojení s přijatelnými pořizovacími náklady. Neváhejte provést rezervaci online, kterou vám přináší internetový portál apartmany-zadnimlyn.cz.

Nocleh v Českých Budějovicích se pro vás stane něčím nezapomenutelným.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu