de de de


Novinky:

Dieselová elektrocentrála vždy splní svůj účel

Přemýšleli jste někdy o tom, co byste si počali bez kvalitní elektrocentrály? Potřebovali byste v současné době spíše dieselagregát, který je výkonnější? Pokud se Vaše požadavky změnily a nyní jste o mnoho náročnější, je nutné najít dieselagregát, který by splňoval i náročné požadavky.

Zařízení, na kterém vše stojí

Elektrocentrála většího výkonu se povětšinou vyrábí jako stacionární záložní zdroj elektrické energie, který se využívá pokaždé, kdy není možné odebírat elektrickou energie ze sítě. To nastává zejména při nehodách, anebo při živelných pohromách. Často je však potřeba velkého dieselagregátu i jindy, než jen v případě výpadku elektrické energie. Například rozsáhlejší stavby potřebují kvalitní agregáty, které by byly schopné napájet i velké stavební stroje. Proto se mnohé firmy rozhodují nejenom pro pronájem, ale rovnou pro nákup elektrocentrály. Zajímá Vás tedy, jak vysoká je dieselagregát cena? Máte obavu o to, že si tohle mohutné zařízení nebudete moci dovolit? Ceny se v této oblasti značně liší, avšak v žádném případě není možné hovořit o tom, že byste si dané zařízení nemohli dovolit.

Jak se budou ceny elektrocentrál lišit?

foto03-opravaV první řadě je nutné si uvědomit, zdali je Vaším požadavkem pronájem, anebo nákup:

  • Nákup – Vhodné pro firmy, které mají v plánu dieselagregát využívat častěji. Vhodné řešení pro stavby, anebo náročné provozní podmínky způsobené nedostatkem elektrické energie.
  • Pronájem – Určené hlavně pro jednorázové či příležitostní akce. V dlouhodobém měřítku zcela nevýhodná volba, a to hlavně z důvodu vysokých cen a také toho, že zařízení nebudete vlastnit. Dále stojí za zmínku složitější manipulace.

Dieselagregáty lze samozřejmě objednat i v pojízdné podobě, kdy je možné tohle zařízení zapřáhnout za vhodné vozidlo. Ať už tedy máte zájem o menší elektrocentrály v menších rozměrech, anebo potřebujete obrovský dieselagregát Cummins o velikosti kontejneru, firma Hujeval se o Vaše zájmy spolehlivě postará.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*