de de de


Novinky:

Kdy vyjde iPhone 8?

iPhone 8 je dlouho očekávanou novinkou značky Apple. Mobilní telefon, na nějž netrpělivě čeká bezpočet příznivců ukousnutého jablíčka. Je pravdou, že poslední roky byly vždy příslibem novinek, což ostatně dokazují modely iPhone SE nebo iPhone 7 a iPhone 7 plus.

A ano, jak asi většina příznivců této značka správně tuší, nejinak tomu bude i letos. Navíc tento rok je pro tuto společnost tak trochu výjimečným. Slaví totiž desetileté výročí od vydání prvního iPhonu na trh. To je zkrátka velký důvod k oslavě, který pocítí také potenciální zákazníci. Bude to nový model v podobě iPhone 8, jež by měl být skutečně něčím novým a revolučním.

Displej přes celé tělo telefonu

Ještě než vám odpovíme na otázku – iPhone 8 kdy bude v prodeji, zmíníme několik dostupných technických informací postupně pronikajících do éteru.

První důležitou změnou oproti starším modelům bude aplikování velice kvalitního OLED displeje. Ten bude mimochodem bezrámečkový a umístěný přes celou přední část mobilního telefonu. Už to bude sama o sobě záruka maximální elegance a dokonalosti.

Co víme už s dostatečným předstihem, tak telefon bude opatřen čipovou sadou A11 a operačním systémem iOS11. Jak to tak vypadá, na výběr budete mít i z několika velikostních verzí. Je pochopitelné, že nárůst parametrů bude citelný ve všech ohledech.

Dokud nebude model iPhone 8 na trhu, tak jde spíše o spekulace, nežli záruky pro potenciální zákazníky, i přesto vám nastíníme i další věci, o nichž se hovoří.

  • Bezdrátové nabíjení – Tato prvotřídní technologie vám umožní nabíjet mobilní telefon na dálku, aniž byste museli připojovat jakýkoliv obtěžující kabel.
  • Keramické provedení těla – Dále unikly i takové informace týkající se samotné stavby iPhone 8. Údajně bude vyrobena verze zhotovená z keramiky, která bude mít navíc digitální korunku z boku.

Takže, kdy vyjde iPhone 8?

Nyní se přesuňme od technických parametrů Apple iPhone 8 k tomu, proč vlastně tento článek vznikl. Je to uvedení data, kdy by mohl vstoupit tento telefon na trh, jehož provedení dozajista předčí jakoukoliv konkurenci.

Jak již byli uživatelé těchto mobilních zařízení z větší míry zvyklí, nové modely přicházely vždy na podzim. A je pravdou, že i prvotní informace týkající se iPhone 8 nebyla jiná. Původně bylo uvedení na trhu spojeno s 24. – 25. 9. 2017. Jenže, informace se začínají postupem času různit a na povrch prosakují další a další zprávy.

Takže, kdy vyjde iPhone 8? Z aktuálně dostupných zdrojů by to mohlo být někdy kolem 17. 10. 2017. Jenže, bude tomu skutečně tak? Na to si musíte ještě několik týdnů až měsíců počkat a doufat v jediné, že nedojde k jakýmkoliv dalším změnám spojeným s tímto finálním termínem a vy si budete moci nový Apple iPhone 8 pořídit již co nevidět.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: patrisyu).

Ohodnoťte článek

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*