de de de


Novinky:

Profesionální catering se vším všudy

Plánujete firemní rauty, ale nemáte s jejich realizací vůbec žádné zkušenosti? Rádi byste pohostili své významné obchodní klienty a přemýšlíte, jak to nejlépe udělat na odpovídající úrovni? Pak zapomeňte na jakékoliv řešení svépomocí a vydejte se profesionální cestou.

Právě skuteční odborníci dokáží v plné míře nasytit vaše hosty a dodají takovému rautu či banketu naprosto originální a vysokou úroveň. Pakliže toto stravování má být i reprezentativní záležitostí, musí pro vás být volba naprosto jasná.

Catering od A až do Z

Ideálně, pokud se spolehnete na někoho, kdo vašemu gastronomickému dýchánku dodá potřebný koncept, navrhne ideální pokrmy nejenom s přihlédnutím k aktuální době, ale také dle typu návštěvníků. Zkrátka pestré zázemí v tom správném stylu.

Takový catering samozřejmě může nabývat nejrůznějších podob.

  • Gurmánský večer v omezeném počtu lidí
  • Coctail
  • Tematický večer
  • Kulinářský zážitek na míru
  • Finger Food a Canapés
  • Live Cooking Shows

Je pouze na vás pro co se rozhodnete a čemu dáte přednost. My vám nyní přinášíme tip na specialisty v tomto oboru, jež vám přinesou i mnohé navíc, než jen pouhý standard.

Perfect Catering od Filipa Sajlera

Filip Sajler je znám bezpochyby každému. A právě tento profesionál je šéfkuchařem a spolumajitelem společnosti Perfect Catering, která se o vás v oblasti cateringových služeb postará od A až do Z. Tato firma své špičkové služby poskytuje nejenom v atraktivních lokalitách, jako je například Vila Grébovka, ale na spoustě dalších míst.

S tímto specialistou vyřešíte své rauty, recepce, konference a další akce levou zadní a budete mít po starostech. Nadstandardní servis vám může zárukou toho, že si dokonale pochutnáte a budete spokojeni do nejmenšího detailu. A to nejenom vy, ale především vaši hosté, návštěvníci, zaměstnanci či obchodní partneři. Zkrátka každý.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*