de de de


Novinky:

Profesionální catering se vším všudy

Plánujete firemní rauty, ale nemáte s jejich realizací vůbec žádné zkušenosti? Rádi byste pohostili své významné obchodní klienty a přemýšlíte, jak to nejlépe udělat na odpovídající úrovni? Pak zapomeňte na jakékoliv řešení svépomocí a vydejte se profesionální cestou.

Právě skuteční odborníci dokáží v plné míře nasytit vaše hosty a dodají takovému rautu či banketu naprosto originální a vysokou úroveň. Pakliže toto stravování má být i reprezentativní záležitostí, musí pro vás být volba naprosto jasná.

Catering od A až do Z

Ideálně, pokud se spolehnete na někoho, kdo vašemu gastronomickému dýchánku dodá potřebný koncept, navrhne ideální pokrmy nejenom s přihlédnutím k aktuální době, ale také dle typu návštěvníků. Zkrátka pestré zázemí v tom správném stylu.

Takový catering samozřejmě může nabývat nejrůznějších podob.

  • Gurmánský večer v omezeném počtu lidí
  • Coctail
  • Tematický večer
  • Kulinářský zážitek na míru
  • Finger Food a Canapés
  • Live Cooking Shows

Je pouze na vás pro co se rozhodnete a čemu dáte přednost. My vám nyní přinášíme tip na specialisty v tomto oboru, jež vám přinesou i mnohé navíc, než jen pouhý standard.

Perfect Catering od Filipa Sajlera

Filip Sajler je znám bezpochyby každému. A právě tento profesionál je šéfkuchařem a spolumajitelem společnosti Perfect Catering, která se o vás v oblasti cateringových služeb postará od A až do Z. Tato firma své špičkové služby poskytuje nejenom v atraktivních lokalitách, jako je například Vila Grébovka, ale na spoustě dalších míst.

S tímto specialistou vyřešíte své rauty, recepce, konference a další akce levou zadní a budete mít po starostech. Nadstandardní servis vám může zárukou toho, že si dokonale pochutnáte a budete spokojeni do nejmenšího detailu. A to nejenom vy, ale především vaši hosté, návštěvníci, zaměstnanci či obchodní partneři. Zkrátka každý.

Profesionální catering se vším všudy
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*