de de de


Novinky:

Používáte aplikaci LetGo?

V dnešní době máte možnost prodat opotřebované oblečení a věci nejrůznějšími způsoby. Povětšinou je to za pomoci internetu. V této oblasti figuruje hned několik inzertních serverů. Ty do jisté míry disponují i svými mobilními variantami.

Pakliže však chcete použité zboží prodávat nebo nakupovat jen s mobilním telefonem v ruce nezávisle na hledání a zadávání v počítači, bude vám nápomocna aplikace LetGo. Ta zaznamenává poměrně velký boom a spatřil ji bezpochyby každý. Minimálně co se televizní propagace v podobě reklam týče.

K čemu slouží aplikace LetGo?

Její účel je poměrně jednoduchý. Umožnit uživateli prodej opotřebované věci jen s pomocí telefonu, zábavně, rychle a nenáročně. A nutno podotknout, že se to docela daří. Vzhledem k tomu, že aplikace LetGo již nějakou dobu na trhu je, došlo k vychytání běžných nemocí a uživatelé chytrých telefonů mohou jásat.

Tento model inzerce je totiž spojen s několika zásadními NEJ.

  • Publikování inzerátu není spojeno s žádnou finanční odměnou.
  • Nabídku můžete díky jednoduchosti a administrativní nenáročnost zveřejnit v průběhu 30 sekund.
  • Vybírat lze ze sortimentu, který vás zajímá.

Aplikace LetGo je navíc založena na tom, že vámi prezentované zboží je k dispozici především lidem v blízkém okolí. Takže předání probíhá z ruky do ruky. Ideální řešení, protože máte alespoň možnost daný sortiment vidět na vlastní oči, popřípadě jej ihned vyzkoušet.

LetGo pro prodejce i nákupčí

Tato aplikace je samozřejmě postavena tak, aby si na své přišly obě skupiny lidí. Na té jedné jsou to ti, kdo prodávají. Na té druhé ti, kdo shání levné věci. Mezi oběma stranami je vytvořen virtuální obchodní kanál ve formě soukromého chatu, takže o nabízeném předmětu lze ještě dále jednat.

Prostředí aplikace je přehledné a důraz je kladen na zobrazení těch nedůležitějších informací na první pohled. To znamená, že vidíte, co se prodává, za kolik a jak to vypadá.

Rozhodnete-li se přidat novou věc k prodeji, budete doslova nadšeni. Stačí vyplnit jen několik položek v podobě názvu, popisu, ceny, kategorie, přidáte fotografii a máte hotovo. V tomto směru předčí aplikace LetGo jiné inzertní alternativy, u nichž je publikování inzerátu daleko náročnější a časově zdlouhavé.

Proč nakupovat a prodávat přes LetGo?

Kromě výše uvedených kladů se vyhnete například placení poštovného, protože obchody jsou realizovány osobně. Máte dokonalý a aktuální přehled o tom, co se prodává ve vaší blízkosti, respektive v nadefinované vzdálenosti. A to nejhlavnější, aplikace LetGo, potažmo toto tržní prostředí je přístupné 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Takže žádné omezování, čekání na pracovní dny a podobně.

Potřebujete-li něco prodat, můžete to provést okamžitě. Aplikace LetGo má největší zastoupení mezi uživateli mobilního systému Android. Stažení je samozřejmě zdarma v obchodu Google Play.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: patrisyu).

Ohodnoťte článek

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*