de de de


Novinky:

Špičkovou veterinární kliniku poznáte podle vysoké úrovně ortopedické péče

Domácí mazlíčci jsou pro mnoho lidí rovnocennými členy domácnosti, jimž chtějí dopřát to nejlepší. Kupují jim kvalitní stravu, dopřejí jim pohodlný pelíšek a dostatek pohybu. Pozornost je rovněž věnována špičkové veterinární péči, která mazlíčkům dopřeje ten nejkvalitnější život.

Potížím pohybového aparátu se nevyhnete

Máte-li doma štěně, je třeba dbát odmalička na jeho správnou životosprávu, aby mu v dospělosti nehrozily ortopedické potíže. Ty vznikají především kvůli překrmování štěněte zejména velkých plemen, kdy chtějí páníčci co nejrychleji dosáhnout jejich mohutné postavy. U ostatních ras jsou problémy pohybového aparátu spjaty hlavně se stářím. Na webových stránkách https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/ se mimo jiné dozvíte, jaké jsou příčiny ortopedických potíží vašeho psa a jak je možné je léčit nebo odstranit.

VETERINÁRNÍ ORTOPEDIE A CHIRURGIE

Ortopedie jako jeden z nejdynamičtěji se rozvíjejících oborů ve veterinární péči

Trpí-li váš mazlíček bolestmi kloubů, kostí, svalů, vazů a šlach, ortopedická péče si bude s těmito potížemi vědět rady. Zabývá se totiž diagnostikou, prevencí, léčbou a rehabilitací onemocnění pohybového ústrojí. Abyste neměli obavy z toho, jak bude celý proces léčby probíhat, je na stránkách https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/ uveden postup ortopedického ošetření psa nebo kočky krok za krokem. S čím se na veterinární kliniku můžete obrátit? Jsou to zlomeniny, vykloubeniny, poškození svalů, osteartróza, dysplazie kyčelního a loketního kloubu, nádorové onemocnění končetin, amputace. Dopředu budete vždy vědět, na kolik vás celé ošetření vyjde. Zcela zdarma obdržíte léčebný a cenový plán. Během operace vašeho mazlíčka se můžete spolehnout na precizní monitoring životních funkcí.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*