de de de


Novinky:

Výhodný pronájem kopírek Vám ušetří až 50% nákladů na tisk a kopírování

Kopírka je jedním ze základních vybavení dnešních kanceláří a v mnoha firmách se stala naprosto nezbytným pomocníkem v jejich činnosti. Opravdu kvalitní kopírka ale není nijak levnou záležitostí, a pokud jich potřebujete více, jsou náklady na jejich pořízení a provoz poměrně vysoké. Jedním z řešení tohoto problému je jejich pronájem, který má oproti nákupu celou řadu výhod a to nejen v úspoře peněz. Spolu s kopírkou navíc získáte profesionální multifunkční zařízení, jenž zvládá i další důležité funkce, jako je tisk nebo skenování dokumentů.

V čem je pronájem výhodnější?

Pronájem kopírek se Vaší firmě jednoznačně vyplatí a ušetří Vám kromě peněz i starosti s případným servisem, s instalací a výběrem vhodného zařízení. Hlavní výhody pronájmu kopírek a tiskáren jsou:

  • úspora financí – díky pronájmu můžete na nákladech za tisk ušetřit až 50 procent
  • odborný servis – v případě poruchy máte opravu kopírky již zahrnutou v ceně služby (po dobu opravy Vám navíc bude poskytnuto náhradní zařízení)
  • profesionální instalace – nemusíte se o nic starat, zařízení Vám budou nainstalována zdarma
  • bezplatné zaškolení – součástí služby je i zaškolení Vás i Vašich spolupracovníků
  • kvalitní značková zařízení – vybrat si můžete z nabídky prověřených a kvalitních multifunkčních zařízení s mnoha užitečnými funkcemi

tomados-pronajem-tiskaren-tomados

Jaká zařízení si lze pronajmout?

tomados-pronajem-tiskaren-a3-bizhub-c452_458_medV nabídce společnosti Tomados, která se zabývá pronájmem kancelářské techniky, naleznete řadu špičkových multifunkčních zařízení, která kombinují kopírku spolu s tiskárnou a skenerem. Na výběr jsou různé druhy zařízení, vybrat si tak můžete přesně podle Vašich potřeb – např. mezi formáty A3 a A4, mezi barevným a černobílým tiskem nebo podle rychlosti tiskárny. Většina kopírek umožňuje i oboustranný tisk, je v nich integrovaná Wi-Fi a nechybí v nich podavač originálů. Co ale mají všechna zařízení společné, je značka – jedná se o špičkové kopírky značky Konica Minolta, která patří v oblasti kancelářské techniky k těm nejlepším.

Profesionální servis a další služby

Společnost Tomados se kopírkami a tiskárnami zabývá už od roku 1992 – její pracovníci tak mají s touto technikou bohaté zkušenosti a poradí si s každým problémem. V případě pronájmu získáte v jeho ceně nejen odbornou instalaci a zaškolení, ale také plný servis, který budete mít zaručený po celou dobu pronájmu. Ušetříte si tak spoustu starostí, a pokud by náhodou došlo k poruše, máte jistotu rychlé a profesionální opravy. Vedle pronájmu poskytuje Tomados i samostatný servis kancelářské techniky a tiskové služby (tisk, kopírování a skenování) za nejnižší ceny na trhu.

Více informací na téma pronájem kopírek naleznete na webových stránkách tomados.cz, kde se můžete podívat i na detailní informace o jednotlivých zařízeních a v případě zájmu si službu objednat. Kamenná pobočka se pak nachází v Praze 8 na adrese Vítkova 189/17.

Služby společnosti TOMADOS se nevztahují pouze na Prahu, ale na celou Českou Republiku.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*