de de de


Novinky:

Župan přispívá k domácímu pohodlí

Župan je běžným koupelnovým svrškem, který nachází poměrně široké uplatnění. A to především po příjemné prše, ale také někde v lázních, ve vířivce a na spoustě dalších míst. Hodně lidí však význam županu podceňuje nebo dokonce neměla ani možnost jej vyzkoušet.

A přitom župany přináší skutečný komfort. Jen si to představte sami. Po vaně či sprše vylezete z vody, usušíte se a zabalíte se do měkounkého županu. Rozhodně lepší model nežli vlézt rovnou do pyžama nebo se klepat zimou v obývacím pokoji. Právě k těmto účelům jsou župany, jako stvořené.

Župany pro muže i ženy

Omezovat se navíc nemusíte ani tím, zda jste muž či žena. Současní výrobci totiž pomýšlí na všechny pohlaví a věkové kategorie. Díky tomu vznikají pestré kolekce, jež uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Typickým příkladem jsou pánské župany, které mohou být vybaveny dokonce praktickou kapucí. Jednoduše vám nebude zima na hlavu.

Pokud jde o dámské župany, tam je výběr pochopitelně trochu větší. Přece jenom dámy dávají županům přednost v mnoha situacích.

Základem všeho je kvalitní výrobní materiál příjemný na tělo. Když si takový župan obléknete, musíte mít pocit, jako když si ulehnete do obláčku. Pak teprve podpoříte následnou relaxaci po koupeli nebo si užijete lahodnou ranní kávu při snídani.

Povyšte župany na lepší úroveň

Jestliže jste županům naprosto podlehli a vlastníte jich hned několik, přinášíme vám jeden praktický tip na konec. Když už máte v pohodlí své tělo, co takhle ještě nohy? Ano, trendem současné doby jsou županové ponožky, do nichž vklouznete a budete cítit hřejivé teplo.

Proto neváhejte a připravte se na chladnější zimy tím, že si pořídíte skutečně kvalitní župan šitý vašemu tělu přímo na míru. Zaměřte se na to, že župan se stane vaším milým společníkem, v jehož přítomnosti se budete cítit báječně. Vězte, že je z čeho vybírat.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*