de de de


Novinky:

Chcete si koupit automobil? Podívejte se, jak se dá financovat. Rychlá půjčka není jediné řešení

V současné době si každodenní fungování bez automobilu dokáže představit jen málokdo. Pokud vám plechový miláček po dvaceti letech dosloužil, je nejvyšší čas poohlédnout se po novém členu rodiny. V následujících řádcích vám představíme několik možností jeho financování.

Finanční trh je poměrně rozmanitý, a tak si můžete vybrat z nepřeberného množství úvěrových produktů od leasingu po klasický úvěr na auto.

Leasing

První variantou je leasing nabízený jak samotnými automobilkami, tak i přímo leasingovými společnostmi. V nabídce jsou dva druhy – operativní a finanční. První zmíněná možnost znamená, že automobil máte pouze v pronájmu, ovšem všechny starosti spojené s provozem vozidla jsou na bedrech leasingové firmy. Tudíž neplatíte povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční známku, ale ani servis či pneuservis. Automobil však nikdy nebude váš. Zatímco u finančního leasingu je automobil váš. Znamená to tedy, že vy už máte na starosti servis, pojištění i další poplatky spojené s provozem vozidla.

Úvěr na auto

Dále je zde rychlá půjčka na auto, v rámci které získáte peníze takřka ihned, a tak do pár hodin už můžete jezdit v nablýskaném fáru. Do rychlých půjček patří také nabídky od Zonky.cz. Jedná se o půjčky od obyčejných lidí. Jelikož vše probíhá anonymně, nemusíte se bát, že by známí něco zjistili.

Obrátit se můžete ještě na bankovní domy, ale musíte počítat s přísnějšími podmínkami. Banky mají jasně stanovená pravidla, přes která nejede vlak. Pokud vám banka nevyhoví, hledejte útěchu u nebankovních společností, jež nemají tak tvrdé podmínky a vysoké nároky na klienty.

Existuje spousta možností, jak získat peníze na automobil, ale u všech byste měli zvážit pro a proti, až potom si konkrétní řešení vybrat.

Chcete si koupit automobil? Podívejte se, jak se dá financovat. Rychlá půjčka není jediné řešení
1 (20%) 1 vote
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*