de de de


Novinky:

Praktický tip, jak ušetřit za energie a mít levný plyn díky změně dodavatele

V rodinném rozpočtu většinou nebývá moc místa na zbytečné výdaje, mezi které patří i placení zbytečně vysokých částek za energie. Proto se hodí znát několik praktických tipů, s jejichž pomocí snížíte účet za elektřinu a plyn. Tak se pusťte do úsporných opatření, ať neplatíte zbytečně.

Šetření s elektřinou a plynem

Mezi základní tipy pro snížení účtu za elektřinu a plyn, patří následujících několik bodů. V první řadě je dobré přemýšlet nad tím, jaké spotřebiče kupujete. Důležité je to hlavně u věcí, které jsou zapojené neustálé. Jde například o lednici či mrazák. Moderní spotřebiče totiž spotřebují méně proudu, protože s ním pracují efektivně a bývají vybaveny nejrůznějšími systémy pro další úsporu. Dále je dobré pořídit si úsporné žárovky. Pomůže také zhasínání a vypínání nepotřebných přístrojů.

Elektřina epet

Změna dodavatele může znamenat velký rozdíl

A protože rozdíl znamená i levná elektřina, možná je na čase změnit dodavatele. Právě tento krok totiž může výrazně snížit pravidelný účet. Levný plyn ušetří klidně stovky až tisíce korun v závislosti na odebíraném množství. Nebojte se využít výhodné nabídky, když je na dosah, protože je zbytečné zůstávat u distributora nabízejícího nevýhodné ceny. S ušetřenými penězi určitě naložíte mnohem lépe a příjemným bonusem může být také lepší zákaznický servis, lidský přístup a další důvody, proč nebudete svého rozhodnutí litovat.

A jak na to? Nebojte se, změna dodavatele je jednoduchá

Jste odhodlaní pustit se do změny dodavatele za vidinou výhodnější sazby za elektřinu a plyn, ale nevíte, jak si s tím poradit? Dobrou zprávou je, že nejde o nic složitého. Podívejte se na webové stránky https://www.epet.cz/, kde najdete další informace ohledně změny dodavatele a podrobnosti týkající se ceníku i dalších důvodů, proč zvolit právě Epet.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*