de de de


Novinky:

Navštivte největší wellness na Slovensku i s vašimi dětmi

Hledáte místo, kde byste si mohli odpočinout a zároveň kde zabavíte vaše děti a přitom si užijete spolu prima výlet? Potom určitě navštivte AquaCity Poprad, který vám toto splní. Jedná se o vodní ráj pod Vysokými Tatrami a největší wellness na Slovensku. AquaCity Poprad však vyniká i v dalších směrech a nabízí celou řadu atrakcí.

Relax i s malými dětmi

Resort AquaCity Poprad je ideální pro každého, kdo hledá odpočinek, i pro toho, kdo vymýšlí zajímavé tipy na výlet s dětmi. Zatímco si vy budete užívat příjemného odpočinku, budou se vaše ratolesti dobře bavit. Díky hlídaným dětským koutkům si váš wellness pobyt užijete naplno. Největší wellness na Slovensku nabídne pro každého přesně to, co v tomto vodním ráji hledá. Vybrat si při návštěvě můžete z celé řady vodních atrakcí.

Nabídka AquaCity

AquaCity rozhodně není jednostranně zaměřeným resortem. Toto největší wellness na Slovensku nabízí klasické bazény na plavání, ale také vodní atrakce jako jsou tobogány i takové, které jinde nenajdete; příkladem je jedinečná laserová show nebo aquazorbing. Ze zábavy nechybí ani zóny virtuální reality nebo sportovní areál, který nabízí hřiště i nafukovací prvky. Pro odpočinek a uvolnění pak určitě oceníte širokou nabídku pro relaxaci od termální vody, přes sauny až po kryoterapii. Samozřejmostí je dobré jídlo a pití.

AquaCity Poprad

Unikátní projekt na Slovensku

Největší slovenské wellness AquaCity Poprad vyniká nejen širokou nabídkou zábavy a možnosti odpočinku, ale také tím, že se jedná o jeden z nejvíce ekologických resortů, který svým přístupem a technologiemi šetří maximálně vodu i energii. Při svém provozu produkuje téměř nulové emise, díky čemuž získal řadu environmentálních ocenění. Zakladatelem resortu je Jan Telenský. Tento podnikatel začínal od nuly a nyní se svými projekty získává úspěchy od Slovenska až po Velkou Británii. Jeho heslem je “Nikdy nepracuji pro peníze – peníze jsem začal vydělávat, když jsem je přestal počítat. … Zajímá mě výsledek, nápad.“

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*