de de de


Novinky:

Seznam dlužníků k nahlédnutí zdarma

Půjčky jsou v současné době pravděpodobně nejsnadnějším a nejrychlejším zdrojem finančních prostředků. I jejich schvalování je však doprovázeno řadou bezpečnostních úkonů, aby byly finance půjčovány bonitním klientům s čistou a průkaznou minulostí.

Je to seznam dlužníků k nahlédnutí zdarma, který může mít hned několik podob a je využíván jak bankovními institucemi, tak nebankovními společnostmi, jež se půjčováním peněžních prostředků zabývají.

Jaké jsou registry dlužníků?

seznam dluznikuV rámci seznamu dlužníků k nahlédnutí zdarma jich lze jmenovat hned několik. Je to například registr Solus, NRKI, CBCB nebo CERD. Každý z nich je založen na zcela odlišném principu, přesto však obsahuje to podstatné.

V první řadě je to jakákoliv negativní informace o vašem špatném splácení. Údaje týkající se opožděných plateb, exekucí, nevyrovnaných dluhů a podobně. Seznam dlužníků k nahlédnutí zdarma je zkrátka nekompromisní a prozradí naprosto vše.

V některých registrech však nemusí být zmínka pouze o všem špatném, ale také pozitivní hodnocení, které vám může naopak pomoci získat výhodnou a dostatečně velikou půjčku.

Nahlédněte do registru dlužníků

Pakliže plánujete objemnější půjčku, můžete se s předstihem informovat na svoji platební minulost, a to prostřednictvím seznam dlužníků k nahlédnutí zdarma, díky němuž se s předstihem vyvarujete nepříjemnostem při žádosti v bance nebo u libovolné společnosti.

Pokud se přece jenom objevíte na takovém seznamu, můžete samozřejmě po nápravě finančních dluhů požádat o výmaz, který však trvá v řádu několika měsíců až let.

Nechcete-li se setkat s negativním seznamem dlužníků k nahlédnutí zdarma, určitě se při jakékoliv půjčce zaměřte především na svoji platební morálku. Čistý platební rejstřík je totiž slibnou cestou k novým a výhodnějším půjčkám.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Stuart Miles).

Sdílejte článek

1 komentář

  1. Zdarma to snad ani nejde ne ?

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*