de de de


Novinky:

U jaké banky mohu mít účet bez poplatků?

V současnosti už není třeba platit za bankovní poplatky, jako dříve. Dnes se bankovní společnosti předhání v tom, jaká z nich dokáže klientovi nabídnout lepší obchodní podmínky. Ba co více, mnohé z nich dokonce prezentují svá konta zcela zdarma.

A právě s nimi vás v následujících řádcích trochu podrobněji seznámíme. Sdělíme vám, jaké banky předkládají svůj účet bez poplatků, popřípadě jaké je třeba splnit povinnosti.

Kdo nabízí účet zcela zdarma a bez podmínek?

Jestliže nechcete platit za vedení bankovního účtu, a navíc netoužíte po tom být svazováni jakýmikoliv věcmi, pak si budete moci vybírat ze dvou bankovních institucí, respektive z jejich kont.

  • Běžný účet od Equa Bank
  • mKONTO od mBank

Právě u těchto bank se nemusíte obávat ani toho, že budete platit za výběry peněz v cizích bankomatech. I když to může být třeba s minimálním omezením z pohledu počtu výběrů.

jarmoluk / Pixabay

Bankovní účty s jistým omezením

Pokud chcete využívat bankovní účet vybrané bankovní společnosti, pak je zřejmé, že vám na něj bude chodit pravidelná výplata. A to bývá jedna z podmínek dalších nabídek na trhu. Stačí, pokud vám každý měsíc přijde patřičný obnos peněz a vy neplatíte za vedení konta. V tomto směru existuje na trhu hned několik ostatních favoritů.

  • U konto od UniCredit Bank –měsíční příjem alespoň 12 000 Kč
  • eKonto Smart od Raiffeisenbank – měsíční příjem alespoň 15 000 Kč
  • Poštovní účet od Era – měsíční příjem alespoň 15 000 Kč
  • Plus konto od ČSOB – měsíční příjem alespoň 10 000 Kč
  • Genius Free & Flexi od MONETA Money Bank – měsíční příjem alespoň 7 000 Kč

Zcela zdarma je také účet od Air Bank. Nutno podotknout, že například v jeho případě budete mít zpoplatněné výběry z cizích bankomatů. Podobně je na tom i běžný účet od Fio banky, kde za takový výběr zaplatíte poplatek 30 Kč. Je tedy pouze na vás, co je pro vás prioritou.

U jaké banky mohu mít účet bez poplatků?
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*