de de de


Novinky:

Čím krmíte své čtyřnohé kamarády?

V dnešní době už neuvažujeme jen nad svým zdravým životním stylem. Vlivy prostředí působí i na rodinné čtyřnohé miláčky. I pro ně si majitelé přejí dlouhý život, pokud možno bez větších zdravotních komplikací. A právě správná výživa od štěněte až po psa seniora značnou měrou ovlivňuje zdraví zvířete.

Granule pro psy a kočky – co by měly obsahovat?

brit catKvalitní komplexní krmiva pro psy a kočky vybíráme podle věku zvířete. Cenné složky podporující růst potřebují mláďata. Granule pro psy a kočky ve vyšším věku by zase měly obsahovat prvky sloužící k udržení kvality kloubů. Brit Care krmiva pro psy a kočky se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších. Díky hypoalergennímu složení vyhovují valné většině psů i koček, a to včetně těch citlivých na různé přídavné látky jako sója nebo vepřové maso.

Krmiva pro kočky

Jelikož je kočka masožravec, dbáme na přísun živin z živočišných bílkovin a tuků, ne ze sacharidů. Granule Brit Care neobsahují rizikové obiloviny dráždící zažívací trakt. Kvalitní granule uspokojí i vybíravé kočičí jazýčky. Zvlášť pro ně se hodí směs mas kachny a lososa. Při výběru stravy dbejte také na pravidelný přísun vápníku a fosforu zlepšujících kvalitu kostí.

Granule pro psy

britPsí strava bohatá na omega-3 kyseliny zajišťuje silnou imunitu, zdravou kůži a srst. Hlavní měrou se na výživě psa podílí živočišné bílkoviny, tuky a sacharidy až na dalším místě. Pozor dejte na různá plnidla jako kukuřičná moučka a podobně. Lepek obsažený v některých obilovinách způsobuje zažívací potíže. Místo obilovin granule Brit care obsahují brambory, rýži nebo oves. Díky obohacení o zeleninu dodávají psům pravidelné dávky potřebných vitamínů.

Kde nakoupit pohodlně?

Ideální variantou pro nákup Brit Care krmiva pro psy a kočky je Zveros.cz. Objednávku uskutečníte doma a pokud bydlíte v Brně, kurýr vám ještě ten den může zboží doručit. Skladové zásoby zaručují rychlé dodání i do dalších míst ČR. A vy se vyhnete tahání těžkých pytlů. Granule Brit Care i další sortiment bude k vašim dveřím doručen zdarma.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*