de de de


Novinky:

Poznejte přínos lepicí pásky s potiskem

Lepicí pásky jsou nepostradatelným pomocníkem, a to nejenom v domácnosti. Své o tom ví především internetové obchody rozesílající zboží a firmy nejrůznějšího typu. A nemusí to být pouze papírové lepicí pásky. Jejich výrobním materiálem se stává také polypropylen nebo PVC.

Co je však velice zajímavou novinkou, jsou lepicí pásky s potiskem. Pokud jste o nich doposud neuvažovali, přinášíme vám pár praktických informací.

Potisk jako nosič informace

Lepicí pásky s potiskem mají jasnou výhodu. Můžete si na ně nechat vytisknout logo firmy, slogan nebo název společnosti. V podstatě jakoukoliv informaci, kterou potřebujete něco sdělit danému zákazníkovi. Poměrně snadno a rychle si necháte zhotovit firemní pásky odlišující vaše zboží od toho ostatního. Levná a účinná propagace sloužící také jako prvek proti neautorizovanému otevření zásilky.

Kvalitní PP pásky neboli polypropylenové lepicí pásky s vrchním potiskem označované jako BOPP jsou lehce odrolovatelné, mohou mít různé šířky, dobře drží a lepí ve velkém rozsahu okolních teplot. To jsou přednosti, které ocení bezpochyby každý.

Víte, kolik vás budou stát lepicí pásky s potiskem?

Jakýkoliv čtenář tohoto článku nám dá jistě za pravdu, že lepicí pásky s potiskem mají něco do sebe a najdou využití také u vás samotných. Jediné, co zbývá zodpovědět, je výsledná cena takové pásky. K tomu slouží online kalkulace od profesionálního dodavatele, kterým je společnost Pásky s.r.o.

Prostřednictvím internetového formuláře se dopracujete k výsledné ceně snadno a rychle. Stačí jen zvolit materiál pásky, použité lepidlo, barvu pásku, počet barev potisku, rozměry, množství a během velice krátkého času se vám dostane cenové kalkulace.

Poznejte na vlastní kůži, že lepicí pásky s potiskem jsou tím pravým i pro vás samotné. Vyzkoušejte je a uvidíte, jaký bude výsledek.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*