de de de


Novinky:
Home » Jídlo » Tipy a triky s kuchyňským robotem
Tipy a triky s kuchyňským robotem

Tipy a triky s kuchyňským robotem

Rádi se pohybujete v kuchyni a připravujete sobě a své rodině lahodné pokrmy? Pak byste měli vlastnit kuchyňský robot a naučit se s ním správně dělat. Pokud totiž zainvestujete do opravdové kvality, usnadní vám takové zařízení spoustu práce. Moderní roboti jsou zhotoveny z nerezové oceli nebo hliníku s povrchovou úpravou.

Využijte potenciál moderního kuchyňského robotu

Roboty vyšších řad nabízí spoustu funkcí, které byste měli využít k prospěchu svému. Dokazují to třeba kuchyňské roboty Kenwood řady Chef. Právě s nimi se můžete naučit praktické triky. Využívejte například indukčního vaření, zahřívání nebo vážení. K dispozici jsou i takové nadstandardní funkce, mezi které patří Wifi Connected a BowBright Light.

Spolehnout se samozřejmě můžete na výrobky s předvolenými rychlostmi nebo zainvestujte do zařízení s variabilní rychlostí, včetně pulsu. Důležitou roli sehrává i velikost mísy. Pokud plánujete připravovat pokrmy ve velkém, pravděpodobně se nespokojíte s mísou velkou 4,6 l. Lepší bude vsadit na kuchyňské roboty s mísou o objemu 6,7 l. Nakonec vám skvěle poslouží i nejrůznější nástavce. Jmenovat lze kupříkladu ty na mletí, výrobu těstovin, krájení, sekání, míchání a přípravu lahodných a čerstvých šťáv.

Nepodceňujte příslušenství k robotům

Je pravdou, že kuchyňskými roboty Kenwood končit nemusíte. Právě takové moderní zařízení se stane pomyslným odrazovým můstkem pro nákup dalšího Kenwood příslušenství. Vhod přijde rozhodně stěrka. Ta nemusí být pouze měkká, ale i žáruvzdorná. Své upotřebení v kuchyni jistě najde. Zainvestujte také do přesné kuchyňské váhy a sady na zdobení. S tím vším vám půjde vaření pěkně od ruky.

Vyzkoušejte nejrůznější tipy a triky s kuchyňskými roboty Kenwood, které rozhodně patří ke špičce na trhu. Uvidíte, že si takového kuchyňského pomocníka nebudete moci vynachválit.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu