de de de


Novinky:
Home » Sport » Připravte si výbavu na hokej
Připravte si výbavu na hokej
brusle

Připravte si výbavu na hokej

Zimní sezóna se už pomalu blíží a je nejvyšší čas začít si chystat potřebnou výstroj. Pokud patříte k hráčům hokeje na libovolné úrovni, jistě moc dobře víte, jaké prvky jsou pro vás nejdůležitější. Základem všeho jsou bezpochyby brusle, bez nichž se neobejde jak hráč, tak samotný brankář.

Pokud vám ty staré nevyhovují nebo jsou značně opotřebované, je nejvyšší čas na výměnu, protože právě nyní můžete sehnat kvalitní brusle za výhodné ceny. Tím by však obsah vaší výstroje končit neměl.

Hokejka těch správných rozměrů

Je pochopitelné, že po bruslích jsou dalším důležitým prvkem v tomto sportu hokejky. A jako správní hokejisté víte, že je lepší mít i nějakou tu náhradní, když jednu při zápase náhodou zlomíte. V tomto případě nezapomínejte na to, aby hokejka měla tu správnou výšku a zároveň orientaci spodní části. Jde o to, zda hrajete na levou nebo na pravou stranu.

Hokejka je sice jednotvárným hokejovým doplňkem, při jejímž výběru byste však za žádnou cenu neměli podceňovat jednotlivé parametry takového produktu. Je to například tvrdost hole a záhyb čepele. Odlišné modely se nabízí i pro jednotlivé kategorie hráčů. Od juniorů až po seniory.

Vedle bruslí a hokejek pochopitelně můžete investovat ještě do rukavic, chráničů, nákrčníků, helem a spousty ostatních doplňků, jež jsou pro hru na ledě naprosto nezbytné. A to především z důvodu ochrany.

Jakou značku hokejového vybavení využít?

Ještě, než se vrhnete do nákupu první hokejky nebo bruslí za pultem, dejte pozor, jaké značce dáte přednost. Důležité je vsadit na profesionálního výrobce s letitými zkušenostmi v oboru, s nímž se váže hlavně kvalita výsledného produktu. Takovou značkou je kupříkladu Bauer. Pakliže bychom měli být konkrétní, navštivte internetový portál bauerhockey.cz a zahleďte se do bohaté nabídky hokejových doplňků pro nadcházející sezónu.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu