de de de


Novinky:
Home » Kultura » Svatba na Jižní Moravě se vším všudy
Svatba na Jižní Moravě se vším všudy
vinarstvi

Svatba na Jižní Moravě se vším všudy

Svatba by měla být určitě dnem, na který budete celý život vzpomínat. Tak proč jej neprožít s patřičnou noblesou na vhodném místě? Zavítat byste mohli například na Jižní Moravu. Stačí si vybrat jen vhodný objekt s vinným sklípkem a plánování může začít.

Svatba Jižní Morava

Jestliže si chcete svatební den užít plnými doušky, potom si vyberte působiště, kde budete mít zajištěnou nejenom svatební hostinu, ale také komfortní ubytování. Svatba na Jižní Moravě by se měla nést ve vinařském duchu, takže nesmí chybět ani sklep a sklenka dobrého vína.

Ideálně, když vám bude připraveno menu doslova na míru. Opomíjet nesmíte ani na originální výzdobu a ostatní věci. O tohle všechno se může postarat ten, u koho budete mít svatbu snů. Ideálně s kapacitou až 100 hostů, včetně svatební manažerky, která bude všechny náležitosti řídit a koordinovat.

Přesně takhle si svou svatbu představuje velká spousta lidí. A víte co? Takové sny se nyní mohou stát skutečností.

Vinařský dvůr na faře

Vsaďte na rodinné Vinařství Holánek, respektive na Vinařský dvůr na faře. Zavítejte do mikulovské oblasti a využijte překrásného místa pro svatební den. Celoroční provoz, posezení venku i uvnitř, vynikající speciality na grilu a dostatek soukromí. Tomu se jednoduše nedá nic vytknout.

Navštivte internetový portál https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/, kde se dozvíte daleko více užitečnějších informací. Podlehněte kouzlu klenutého vinného sklepa, dobové architektury, tradičního pojetí, vstřícného kolektivu a obsluhy. Vězte, že právě na takovém působišti bude vaše svatba tou, na níž budete celý život s nadšením vzpomínat.

Vinařský dvůr na faře si vás získá vším od A až do Z. Mimo svateb se specializuje také na firemní akce nebo vyhlášené degustace vína. Na toto místo se tak můžete navracet nejenom s rodinou, ale i se svými obchodními partnery.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu