de de de


Novinky:

Buďte krásná a prožijte nezapomenutelný ples

Plesová sezóna je před námi a je nejvyšší čas, připravit se na ní se vším všudy. Především dámy budou řešit nejrůznější kombinace outfitů než naleznou ten, který se na konkrétní společenskou událost hodí nejvíce. A je jedno, zda půjde o maturitní ples, firemní ples nebo honosnější akci. Každá z žen chce být krásná a neodolatelná.

Toho lze docílit mnoha způsoby a je pravdou, že šaty jsou pomyslným začátkem. Dbát je třeba také o své tělo. Právě to je ideální příležitostí k tomu, abyste vypadala jako panenka či dáma. A jak toho docílit?

Začněte u líčení na ples

Vaším pomyslným odrazovým můstkem se stane líčení obličeje. U ženy jde v podstatě o nejviditelnější část těla, na níž se během jakéhokoliv plesu zaměří asi každý. A je pravdou, že líčení na ples je mocnou zbraní, jež dokáže dělat naprosté divy.

V tomto případě by mělo zvítězit profesionální “líčení ples” před tím tradičním domácím, které provádíte třeba každý den před odchodem do školy či do práce. V první řadě máte jistotu, že dojde k použití špičkových výrobků přínosných pro vaši pleť. Dále to bude ruka odbornice podepisující se na vaší celkové kráse. Služba s názvem „líčení ples“ je zkrátka nezbytná.

liceni na ples

Plesové nebo večerní líčení od zkušených specialistech zahrnuje hned několik úkonů, které vykouzlí z vašeho obličeje doslova překrásný obrázek. A to vše při zachování maximální přirozenosti.

  • Aplikování krému podle konkrétního typu obličeje
  • Korektory
  • Základní modelace obličeje
  • Make-up a pudr
  • Linky, řasy a obočí
  • Líčka a rozjasňovače

Jak můžete tušit, pod rukama odborníků se lze přirozené krásy a jedinečnosti dočkat na základě několika úkonů, které z vás udělají doslova hvězdu jakéhokoliv plesu. Vaším cílem by se v tomto směru měl stát salon krásy Praha, kde se o vás postarají se vším všudy a nabídnou vám službu „líčení ples”.

Povzneste krásu na vyšší úroveň

Je pravdou, že líčením obličeje vaše zvelebování končit rozhodně nemusí. Spolehnout se můžete také na estetickou a dermatologickou medicínu, v rámci níž jsou realizovány ještě viditelnější zásahy do obličeje, potažmo lidského těla.

Mezi ženami je určitě oblíbené zvětšení rtů. Jde o nenáročný a drobný zákrok, jehož výsledek nadchne bezpochyby jakoukoliv dámu. Domoci se můžete podstatně plnějších a lépe vytvarovaných rtů. A to za použití kyseliny hyaluronové a prostřednictvím rukou zkušených specialistů zaměřujících se na zvětšení rtů.

Zvětšení rtů pak bude viditelné i na vámi plánovaném plese, čímž svoji krásu povznesete opět o úroveň výš. Tato procedura je přínosem pro mnohé ženy, třeba s malými a úzkými rty, s jistou asymetrií nebo u dam, které na těchto místech trpí viditelnými vráskami. Zvětšení rtů odolá asi jen málokterá dáma. Možná vás bude také zajímat, jak dlouho vydrží takové zvětšení? To záleží na konkrétní aplikaci, ale je to obvykle mezi šesti až deseti měsíci. A ani v tomto případě ještě nemusíte být u konce. Zvětšení rtů totiž není finální fází.

Ostatní služby estetické medicíny

Estetická dermatologie je opravdu všestrannou a může být přínosem pro libovolné typy žen. Kromě zvětšení rtů si můžete dopřávat i vyhlazení a korekci mimických vrásek, omlazení pleti a lifting obličeje, nadstandardní péči o tělo, vlasy nebo to bude operace víček. A víte, co je na tom všem to nejlepší? Estetická dermatologie a medicína je vhodná také pro muže.

Jestliže chcete být na maturitní či jakýkoliv jiný ples opravdu krásná a neodolatelná, pomůžeme vám nalézt to správné místo pro výše uvedené úkony. Více zde na tomto odkazu, kde své profesionální služby prezentuje dlouhodobý specialita v tomto oboru. Je to klinika BEAUTYSHAPE Clinic s.r.o., u níž se vám dostane individuálního přístupu a velice odborných služeb, včetně zvětšení rtů.

Je nejvyšší čas, udělat pro své tělo něco více. Vždyť plesová sezóna už pomalu klepe na dveře a blíží se mílovými kroky.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*