de de de


Novinky:
Home » Móda » Neláká vás šití? Naučte se plést!
Neláká vás šití? Naučte se plést!

Neláká vás šití? Naučte se plést!

Pokud vás neláká, ušít si nové šaty, povlečení či další doplňky vlastními silami, je stále velká pravděpodobnost, že vás bude bavit pletení. Pletení je mnohem méně náročné na prostor a je o poznání jednodušší. Pletací jehlice a příze se vám zkrátka vejdou i do kabelky, a proto je možné vzít si tuto činnost například do kavárny či do parku.

Pleteného zboží je všude nepřeberné množství. Ale ruku na srdce, kdy jste nakonec sehnali svetr, který opravdu splnil vaše očekávání? Svetr, který je pohodlný, má ideální barvu a střih, je na trhu opravdu pomálu.

Mezi nespornou výhodu pletení tedy patří fakt, že si zkrátka upletete přesně to, co chcete, z příze, která je kvalitní a má barvy, které odpovídají vašemu gustu. Nabídka přízí je opravdu široká. Na trhu najdete různobarevné bavlněné příze, merino, kašmír, mohér i směsi všeho druhu.

Pokud navíc s pletením začínáte, jen na internetu najdete tisíce návodů na skvělé výrobky. Můžete také zakoupit knihu návodů, nebo navštěvovat kurz, ve kterém navíc můžete najít další kamarádky. Kreativitě se však meze nekladou a můžete si vymyslet i vlastní návrhy.

Základy pletení se navíc naučíte za jedno odpoledne. Pak už se budete jen zlepšovat.

Kde koupit kvalitní příze?

Akrylové, vlněné, bavlněné příze a další, ale také bavlněná plátna na šití, korálky na různé zdobení, zipy, organzy atd. zakoupíte například v e-shopu move-material.cz. Tento rodinný e-shop založila současná majitelka v roce 2008 poté, kdy na portálu Fler úspěšně prodávala korálky. Dnes v e-shopu najdete více než 16 000 položek nejvyšší kvality. Zboží, které zde najdete, totiž vyzkoušel tým e-shopu na vlastních výrobcích.

Vyberte si ze široké nabídky e-shopu move-material.cz. Objevte kvalitní materiál pro své tvoření, jako jsou například bavlněné příze, akrylové příze, bavlněná plátna, zipy, korálky a další.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu