de de de


Novinky:

Parfémy nemusí být jen pánské nebo dámské

Ať už v dnešní době vybíráte jakýkoliv sortiment, obvykle se setkáte se základním dělením. Produkty určené pro pány a výrobky vhodné pro dámy. Jedná se především o oblečení, kosmetiku, ale i řadu dalšího zboží. Opomíjet bychom v tomto směru neměli ani na parfémy.

Jejich dělení je stejné. Každá z takových kategorií má pak charakteristickou vůni s přihlédnutím ke konkrétnímu lidskému pohlaví. Věděli jste ale o tom, že ne vždy musí být toto škatulkování použito? V mnoha směrech jsou totiž výrobky vhodné jak pro pány, tak pro dámy. A právě takové kategorizování je označováno jako „unisex“.

Co jsou to unisex parfémy?

Za pojmem unisex se skrývá jediné. Jde o produkty nezávislé na lidském pohlaví. Jinak řečeno, takové parfémy mohou využívat jak muži, tak ženy. Je to dáno tak trochu dobou a jednoduše se odbourávají mýty o tom, co je pro muže, a co pro ženy.

Parfém unisex je složen z takových aromatických přísad, které vytváří neutrální vonný obraz. To znamená, že jsou použitelné nejenom u mužů, ale také u dam. A je pravdou, že tyto produkty voní na každé člověku jinak. Na mužské pokožce se mohou rozležet do kořeněných vůní, na té dámské naopak vytvoří lehký elegantní opar. I v tom tkví zajímavost unisex parfémů.

Jestliže v tomto směru chcete vybočovat z běžného standardu a rádi byste si dopřáli tuto univerzální vůni v podstatně větší a intenzivnější kvalitě, nic vám v tom nebrání. Vaším cílem se stanou niche parfémy.

Podlehněte kouzlu unisex niche parfémů

Nyní je vhodné zmínit se o tom, co je to vlastně niche parfém. Jde o speciální esenci vyráběnou na základě letitých tradic a zkušeností. Při jejím utváření jsou využívány pouze kvalitní přírodní ingredience, jejichž výsledkem je jediné. Vůně s podstatně větší intenzitou a delší trvanlivostí. Zároveň se jedná o zcela atypická a extravagantní aromata, která ohromí nejenom vás samotné, ale také okolí. Podle vůně vás zaregistruje rozhodně každý.

niche parfem

Niche parfémy jsou primárně produkovány pro muže i ženy. Speciální kategorii pak tvoří unisex parfém. Produkt s neutrální vůní, jež přijde vhod nejenom pánům, ale i dámám. Mezi oblíbené výrobce patří kupříkladu Alexandre J nebo Brecourt. Jde o značky založené na tajných a do detailu propracovaných recepturách, které se dědí z generace na generaci. A právě v tom spočívá unikátnost niche parfémů.

Od běžných produktů se liší nejenom svým originálním a vonným složením, ale také propracovaným vzhledem flakonku. Ten je obohacen o drahé kameny, ruční práci a jiné prvky, jenž z něco dělají něco více. Niche parfém je zkrátka dokonalý od A až do Z.

Nakupujte unisex niche parfémy za výhodné ceny

Nestůjte opodál, pokud jde o volbu exkluzivního parfému. Nespokojte se s běžným standardem a vyberte si pro své každodenní potřeby, pracovních schůzky či společenské události niche parfém, který z vás udělá skutečného muže nebo v případě žen elegantní dámu. Stačí k tomu opravdu málo, a to zvolit tu správnou vonnou esenci. V ideálním případě unisex, jíž ostatně doma mohou používat muž i žena.

Jestliže hledáte kvalitní parfémy niche od světově prověřených výrobců, jakými jsou Mancera, Chaugan, Montale, Amouage, Sospiro, Perris Monte Carlo, Parfums de Marly a Rania J., poradíme vám. Navštivte internetový obchod nicheparfum.cz, kde se vám dostane bohatého výběru tohoto sortimentu. A aby toho nebylo málo, můžete nabízené vůně okusit i na vlastní kůži, a to v případě kamenných prodejen Scents Variety, třeba v Karlových Varech.

Podlehněte silným aromatickým vůním a zvýrazněte svoji osobnost prostřednictvím charakteristického niche parfému, který nyní zakoupíte za bezkonkurenční ceny na současném trhu.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*