de de de


Novinky:

Bytový textil do dětského pokoje: Víte, jak vybrat dětské povlečení?

Na první pohled by se mohlo zdát, že na výběru bytového textilu do dětského pokoje není vůbec nic složitého. To je velký omyl, protože rodiče musí brát ohled na řadu věcí, jinak se jejich potomek nebude cítit dobře.

Všechno pro zdravý spánek

O tom, jak moc je spánek pro regeneraci organismu důležitý, jistě není pochyb. U dítěte to platí dvojnásob, protože jeho tělíčko se teprve vyvíjí. Aby byl spánek co nejkvalitnější, není zapotřebí pouze vhodná postel a matrace, ale taktéž kvalitní dětské povlečení. Zapomeňte na nepříjemné kousky vyrobené z umělé hmoty a vsaďte na přírodniny. Dítko se musí cítit pohodlně, jinak se dostaví problémy s usínáním, případně hrozí i vyrážka způsobená nevhodnou volbou materiálu.

Se spánkem též souvisí dostatečná tma v místnosti. O tu se perfektně postarají závěsy, které zamezí vniku světla z ulice. Skvěle je doplní dětské záclony, jež vypadají nejen hezky na pohled, ale současně během dne poskytují dostatek soukromí. Dejte si ovšem pozor na to, aby ladily se zbytkem zařízení v interiéru, jinak totiž bude celý prostor působit nepříjemně chaoticky a nesourodě.

Dětský koberec silnice RALLY x cm

Místo vyhrazené na hraní

Další nedílnou součástí bytového textilu v pokojíčku jsou dětské koberce. Ty jsou perfektní v případě, kdy byste rádi vytvořili pro dítko vyhrazení místo na hraní. Děti totiž velice rády tahají hračky po podlaze, avšak pokud v ní nemáte přímo zabudované topení, bývá často dost studená. To může následně vést k nepříjemným zánětům močových cest, takže koberec, na nějž si dítě při hraní sedne, je perfektní volbou.
Zajímavý bytový textil za přijatelné ceny nabízí společnost Vesna. Jedná se o profesionály působící v oboru již 25 let. V jejich internetovém obchodě si můžete vybrat z pestré palety různých produktů vysoké kvality, co udělají radost nejen dítěti, ale i vám.
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*