de de de


Novinky:

Prodávejte svou značku na funkčním a sportovním oblečení

Ať už máte obchod přímo s oblečením nebo s čímkoliv jiným, vždy je skvělou reklamou mít vlastní potisk. Ten si můžete nechat udělat na mikiny, trička či jakýkoliv jiný textil. Základem je, aby bylo toto oblečení kvalitní, odolné a abyste si mohli přizpůsobit oblečení i samotný potisk nebo výšivku přesně podle svých představ. Poradíme vám, jak na to.

Široké využití textilu s potiskem

Oblečení s vlastním logem může sloužit jako skvělá reklama, kterou budete rozšiřovat povědomí o své značce firmy, ale také jako praktický firemní pracovní oblek. Potisk trička však využijí například i zájmové organizace. Trička ale nejsou jediné oblečení, které si lze potisknout. Vybrat si můžete například i z celé řady mikin, bund, ale i vest nebo kalhot. Také si můžete vybrat pro potisk pracovní oblečení – velkoobchod s dobrým výběrem vám nabídne široký sortiment všech druhů, barev a velikostí. Nechybí pak ani drobnosti jako čepice a jiné doplňky.

velkoobchod s oblecenim

Potisk přesně podle vašich představ

Pro použití vlastního loga na oblečení máte na výběr ze dvou možností – potisk nebo výšivku. Dobrá firma, jako je Brno pracovní oblečení velkoobchod vám dokáže zajistit oboje. Nabízí zakázkovou výrobu pro potisk zboží, kde si můžete vybrat barvu, velikost, ale také si svým představám přizpůsobit materiál nebo střih. Avšak základní nabídka oblečení je natolik dostatečně velká, že si z ní vybere téměř každý. Součástí zákaznického servisu je samozřejmě i doprava až k vám.

Kvalitní dodavatel je základ

Navštivte pobočky pracovních oděvů v Brně firmy Xfer, která působí na trhu s potiskem sportovního, pracovního a volnočasového textilu už více než dvacet let. Vybrat si můžete přes internet i přímo na pobočce. Stejně pokud máte speciální přání za zakázkovou výrobu, lze se domluvit přes kontakt, který nejdete na xfer.cz nebo při osobním jednání.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*