de de de


Novinky:

Teplé a zároveň trendy oblečení na zimu

Zima je pro mnohé módním peklem. Také byste rádi vypadali i v chladném počasí dobře a chodili v módních kouskách, ale když si na sebe oblečete vaši zimní bundu, připomínáte huňatého ledního medvěda? Nebo se naopak třesete zimou, protože vaše hezké oblečení není dostatečně teplé? Takovým situacím je jednou provždy konec! Poradíme vám, jak vybrat trendy a zároveň teplou módu na zimu.

I bundy mohou být slušivé

Při výběru zimní bundy je důležité dbát na její odolnost proti počasí i na hezký vzhled. Naštěstí dnes již existují na trhu takové kousky, které jsou dobře tvarované a vyrobené z kvalitních materiálů. Mají dlouhou životnost a spolehlivě vás zahřejí. Takové zimní bundy zaručí, že se v nich budete cítit zkrátka skvěle. Vybrat si můžete z mnoha slušivých střihů, materiálů a různých barev.

Nezapomínejte na kabáty

Kabáty jsou vhodné na jaro, na podzim i na zimu. Jedná se o velice povedenou alternativu k bundám. Najdete je ve stejně sportovním a jednoduchém stylu jako bundy, ale i v provedení, které je elegantní a vhodné do společnosti. Zimní kabáty mají zkrátka universální využití. Tento kousek obleční je nesmrtelnou klasikou a nikdy nevyjde z módy. Proto určitě oceníte jeho kvalitu zpracování, jež zaručí dlouhou životnost.

teple obleceni

Mikiny pro každou situaci

Ať už jedete na hory nebo se vypravíte do města, v největší zimě je třeba mít pod bundou nebo pod kabátem ještě jednu teplou vrstvu. Ideální je si vybrat slušivé mikiny. V nabídce najdete velké množství vzorů a barev, stejně jako provedení s kapucí i bez ní. Výhodou kvalitních mikin je, že jsou slabé, mají dobrý střih, a přesto dokáží v zimním období spolehlivě zahřát. Pro jaro a pro podzim poslouží namísto lehké bundičky, v letních měsících, kdy jste dlouho venku, si je na sebe vezmete večer a v noci, když již není takové teplo. Další využití mají mikiny při sportu, kdy je důležité neprochladnout.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*