de de de


Novinky:

Trendy účesy 2017

Zajímáte se o módu, účesy a líčení, jež jsou aktuálně v kurzu? Chcete jít v tomto směru s dobou a rádi byste věděli, co je aktuálně IN? Pak se začtěte do následujících řádků, prostřednictvím nichž vám přineseme především trendy účesy 2017.

Účes je nepřehlédnutelnou součástí jakéhokoliv člověka. Úprava vlasů, a to nejenom z pohledu délky zastřižení, ale také z hlediska barevného provedení. Ano, i takové detaily z nás dělají elegantní a stylová stvoření, jež se líbí všem kolem.

Trendy účesy v roce 2017 jsou samozřejmě trochu rozdílné, než tomu bylo zhruba před rokem. I zde došlo k mnoha změnám vládnoucím současné době. Nuže, pohodlně se usaďte a pusťte se do studování toho, co je dnes populární a oblíbené.

Barevné trendy účesy 2017

Nežli přistoupíme ke střihům, zaměřme se nejprve na barevné provedení účesu. Rok 2017 je rokem pestrých změn, které postihnou snad každé zabarvení vaší pokrývky hlavy.

Nejprve začněme u blond vlasů. Samotný blond účes je do jisté míry nudný a nic neříkající. Jestliže se tak nechcete cítit, určitě se vydejte cestou barevných přelivů.

  • Našedlé barvy
  • Pastelové barvy
  • Stříbrné odstíny

Právě zmiňovaná stříbrná barva je jenom krůček od šedé. Odstín, za nějž by se ženy ještě do nedávné doby styděly, je dnes zkrátka IN. Ať už jde to kompletní obarvení hlavy nebo jen decentní stříbrné melíry. V tomto ohledu rozhodně neuděláte žádnou chybu.

Trendy účesy v roce 2017 do velké míry ovlivní i fialová barva. Ta sice působí trochu více extravagantním dojmem, na trhu s účesy má však pro letošek své pevné místo. A pokud náhodou dáváte přednost naprosté odlišnosti od ostatních, vyzkoušejte divočinu ve vlasech. Profesionální kadeřníci vám mohou například na blonďatém podkladu vytvořit hotové barevné obrazce, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle.

Trendy účesy 2017 – délka vlasů a střih

S barevným provedením vlasů bezpochyby velice úzce souvisí také jejich celková délka nebo vůbec styl, v jakém jste ostříháni. I když o tom mohou někteří čtenáři a čtenářky tohoto článku jakkoliv pochybovat, do popředí zájmu se v letošním roce dostávají opět vlnité vlasy a kudrlinky. Ano, krepatění vlasů má v současnosti zkrátka zelenou a je pouze na vás samotných, s jakou barvou takový účes sladíte.

Pokud jste ostříhány na mikádo a za žádnou cenu se svého účesu nechcete vzdát, nezoufejte, i pro vás máte praktické řešení. Trendy účesy 2017 pomýšlí i na tento sestřih. Jen při další návštěvě kadeřníka nevolte běžnou klasiku, ale nechte si na hlavě vytvořit mikádo v podobě kamufláže, se sestřihanými částmi nebo posunuté o půl hlavy.

Trendy účesy pro rok 2017, to je především čistá geometrie, ale také promyšlená asymetrie, jíž mohou využít především ženy s kratšími sestřihy. Profesionální kadeřníci vám mohou na hlavě vytvořit doslova umělecké dílo, jehož součástí budou nejrůznější zaholené tvary. Velký důraz je v tomto směru kladen na ofinu.

A pokud byste se náhodou chystali na nějakou významnější společenskou akci a máte dlouhé vlasy, pak zahoďte nudu a fádnost. Trendy účesy 2017 dají hodně na extravaganci. Jsou to „několikapatrové“ účesy, s nimiž se stanete doslova nepřehlédnutelnou ikonou jakékoliv akce.

Následujte slavné hvězdy

Není žádným tajemstvím, že trendy účesy v roce 2017 budou stejně jako doposud udávat především slavné modelky, herečky, zpěvačky a jiné významné osobnosti. Takže, pokud nechcete zaostávat, nebojte se sledovat trendy právě u vámi vytipovaných žen, jež se vám stanou předlohou.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: satit_srihin).

Trendy účesy 2017
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*