de de de


Novinky:

Když nemůžete najít práci nebo sehnat zaměstnance do firmy

Možná jste zaregistrovali, že v České republice vládne zaměstnanecká krize. To znamená, že zaměstnavatelé nemají dostatek pracovníků, kteří by obsadili volné pracovní pozice, ovšem na druhou stranu ani lidé nemají práci, jelikož rekvalifikaci zatím nenabízí každý zaměstnavatel. Najít si práci či naopak sehnat zaměstnance do firmy, to je pro mnohé opravdu oříšek. Lidé to zkouší různě, dávají inzeráty do skupin na sociálních sítích nebo vyvěšují je na internet, nezaměstnaní zase zkouší získat tipy na práci přes známé. Neustále se setkáváme s prosbami typu: hledám zaměstnance, hledám práci v Ostravě. Pomocnou ruku však nabízí agentura práce.

Ať už hledáte brigádníky, zaměstnance nebo jen novou práci, jelikož toužíte po změně nebo jste dostali vyhazov, pomocnou ruku vám podává nejedna personální agentura. Právě ta vám zaručeně pomůže práci či naopak zaměstnance najít, a tak neopovrhujte nabízenou dlaní.

zdroj obrázku: pixabay.com

Vyhněte se začínajícím společnostem

Samozřejmě se často stává, že ani personální agentury nenajdou to, co hledáte. Obvykle je však problém v tom, že se svěříte do rukou začínajícím společnostem. Doporučujeme se svěřit do rukou personálním agenturám, které jsou na trhu delší dobu, mají už řadu spokojených klientů, kterým buď našli práci, nebo naopak zaměstnance. Právě takové agentury práce mají často i větší rozhled, tudíž je zřejmé, že v hledání opravdu uspějí.

Nabízí se nyní otázka, jaká agentura práce splňuje výše uvedené požadavky?

Komfort agentura práce je tu pro vás

Ať už hledáte nové pracovníky, kteří by obsadili volné pracovní pozice, nebo pátráte po novém zaměstnání, v Ostravě sídlí firma nazvaná Komfort agentura práce, která vám pomůže najít přesně to, co hledáte. I když sídlí v Ostravě, rozhled má po celé České republice, tudíž zprostředkuje práci pro firmy a hledá zájemce o práci po celé České republice.

Zmiňovaná agentura práce se pyšní seznamem spolehlivých sponzorů a skvělým přehledem o trhu práce.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*