de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Blíží se svátek zamilovaných, čím obdarujete své milované?

Blíží se svátek zamilovaných, čím obdarujete své milované?

Přestože jsou nejčastějším dárkem ke dni zamilovaných bonboniéry a květiny, zkuste být letos trochu originálnější. Z některé z vašich společných fotografií můžete nechat vyrobit obraz na plátně, který vaší polovičce připomene, jak moc si vážíte její či jeho lásky.

Vyjádřete svou lásku pomocí nejmodernějších technologií

Foto obrazy vytištěné na plátně jsou rok od roku populárnější. Není divu, vždyť tímto způsobem můžete z fotografie, která by možná navždy odpočívala někde v hlubinách cloudu či harddisku, vytvořit umělecké dílo, které vašemu protějšku dokáže říci “Miluji Tě”, lépe než cokoli jiného. Na oblibě foto obrazů se podílí i moderní technologie, pomocí kterých je tisk na plátno prováděn. Při výrobě se používají speciální tiskárny Canon, které netisknou pouze 4 barvami jako běžné tiskárny, ale používají hned 12 inkoustů naráz. Barvy vytištěných obrazů jsou tak mnohem věrnější a díky textuře plátna mají vzhled skutečného uměleckého díla.

obraz na platne

Jaké fotografie jsou nejlepší pro ten pravý dárek?

Krásný fotoobraz můžete vytvořit například z fotografií z vaší první společné dovolené, ze svatebního fota, z fotek z vaší svatební cesty, či z jakýchkoli jiných, které vašemu protějšku připomenou, jak moc pro vás znamená. Při výběru vhodného fota si dejte pozor, aby zdrojová fotografie měla dostatečně vysoké rozlišení a měla správnou kompozici. Poté již nic nebrání jejímu odeslání do studia, které se výrobou foto obrazů zabývá.

Abyste měli jistotu, že váš foto obraz bude skutečně kvalitní, obraťte se s jeho výrobou na firmu, která tomuto sortimentu skutečně rozumí. Mezi nejlepší na našem trhu patří v tomto ohledu firma Printscreen.cz, kde vám vytisknou vaši fotografii na plátno a vytvoří pro vás unikátní dárek trvalé hodnoty, který vašeho partnera či partnerku jistě potěší.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*