de de de


Novinky:

Company PMX: Specialista na svařování a obrábění

Ve strojírenském průmyslu nastává obrovský rozmach. Společnosti působící v daném sektoru zaznamenávají zvýšený zájem o služby a produkty. Pokud pociťujete stejný trend i vy, pravděpodobně se rozhodujete pro rozšíření svého podnikání, ovšem bez vhodného vybavení se neobejdete. Dodavatelem potřebných nástrojů se může stát firma Company PMX, která se specializuje na oblast svařování a obrábění. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno najdete v její pestré nabídce.

Svařovací stoly

Co by to bylo za svařovací dílnu, kdybyste v ní neměli žádné svařovací stoly? V nabídce uvedeného profesionála narazíte na různé druhy svařovacích stolů a přípravků. Pracovní plocha je karbonitridována a samotná stabilita stolu je na vysoké úrovni. Co se rozměrů týče, společnost je schopna vyrobit takový rozměr, jenž vyhovuje přímo vašim požadavkům. Dokonce mají dveře otevřené i pro zákazníky s atypickými požadavky.

Tvářecí stroje

Další položkou v pestrém produktovém portfoliu jsou tvářecí stroje a nástroje. Do dané kategorie spadají odvíječe svitků, rovnačky pásů a plechů, podavače, zakružovačky profilů a plechů, ohýbačky plechů, profilů a trubek, podélné dělící linky a tvářecí nástroje střižné, ohybové, postupové či speciální.

CNC obrábění

Dále nesmíme zapomenout na CNC obrábění, přičemž společnost Company PMX má bohaté zkušenosti s obráběním různých materiálů. Potřebujete pracovat se slitinami hliníku, konstrukční či nástrojovou ocelí? Žádný problém. V rámci CNC obrábění vám zajistí CNC soustružení, CNC frézování, ba dokonce i CNC vrtání.

Pokud tedy hledáte odborníka, jenž se stane v oblasti svařování a obrábění vaší pravou rukou, firma Company PMX je ideální volbou. Uspokojí vás po všech stránkách, tedy nabídkou služeb, sortimentem i cenami.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*