de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Hledáte hygienické a papírnické potřeby?

Hledáte hygienické a papírnické potřeby?

Jsou věci, bez kterých si nedokážeme představit život. A mezi ně se řadí i například toaletní papír, který má poměrně dost široké zastoupení na trhu.

Toaletní papír má mnoho verzí

Možná jste již někdy přemýšleli, z čeho je vlastně takový toaletní papír vyrobený a je pravdou, že proces výroby je celkem náročnou činností. Ale pěkně popořádku. Jsou druhy toaletního papíru, které jsou vyrobeny ze stromů nebo z recyklovaného papíru, který mimochodem má rovněž původ z dřevěných vláken. Takže jak se zdá na počátku je strom. Výroba toaletního papíru vzniká z buničiny a ta je právě vyráběná buď z čerstvých vláken, nebo z recyklovaného papíru, který pochází ze sběrového papíru. Samozřejmě buničina není jediný materiál, ještě je zapotřebí voda, bělidlo a také chemikálie, které musí zajistit stabilitu.

Když se všechny složky smíchají dohromady a upraví, tak vznikne papírová hmota, která má v sobě ještě vodu. Ta musí odtéct na sítu a pak se papír bude lisovat a sušit. Nyní ho už jen čeká úprava do podoby, jakou běžně znáte, včetně perforovaných jednotlivých útržků. Zákazník tak získává mnoho různých možností, kdy papír má několik vrstev a dokonce i vůní. Firmy dokonce potěší velké průmyslové role, které se vkládají do zásobníků.

.

Papírnické potřeby

Součástí vybavení, především na různých provozovnách nebo firmách jsou rovněž papírové ručníky, které se také vkládají do zásobníků a umožňují tak rychlé vyndání. Samozřejmě pokud se bude jednat o papírové ručníky skládané, které pěkně na sebe navazují tak, že při vytažení se objeví další nový čistý kousek ručníku.  Tyto jsou dokonce schválené hygienickou stanicí i do obchodů nebo na další pracovní místa, včetně záchodků.

Objednávka na jednom místě

Velký výběr těchto produktů nabízí společnost Qualitop s.r.o., která má dokonce i svoji vlastní přepravní službu. To je velká výhoda, jelikož objednaný materiál a papírenské potřeby tak sama doručí podle dohody s odběratelem. Navíc nabízí skutečně široký sortiment jak pro firmy, tak prodejce. V katalogu si tak lze vybrat nejen balení, ale i vhodný toaletní papír nebo papírové utěrky či ručníky. Dokonce i odpovídající zásobníky.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*