de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Co vše řeší geodeti

Co vše řeší geodeti

Víte, na koho se obrátit v případě, že byste potřebovali dodat na katastrální úřad dokumenty k vaší stavbě nebo pozemku? Oslovit byste měli geodetickou firmu. Specialistou v oboru geodézie je například společnost VISIONPLAN-3D, která provádí geodetickou činnost pro veřejnost i podnikatele.

Firma VISIONPLAN-3D vám vypracuje zaměření pozemku pro projekt domu, pokud se chystáte stavět, provede vytyčení stavby a pozemku, také zpracuje geometrické plány pro zápisy do katastru nemovitostí. VISIONPLAN-3D dodává projekčním kancelářím a stavebním firmám podklady pro projektování stavby. Používá nejmodernější technologii, například laserové skenování, 360° kamery, přístroje pro co nejpřesnější měření. Pomůže vám také s vytvořením virtuální prohlídky interiéru nebo exteriéru, namodeluje 3D vizualizace.

Na společnost VISIONPLAN-3D se můžete plně spolehnout, má za sebou již stovky realizací napříč všemi obory geodézie, poradí si i s atypickou situací, najde řešení na míru. Podívejte sa na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a prohlédněte si ukázky již realizovaných zakázek. Využijte také možnosti nezávazné úvodní konzultace zdarma.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*