de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Hledáte techniku, na kterou je spolehnutí?

Hledáte techniku, na kterou je spolehnutí?

Ne nadarmo se říká „dvakrát měř a jednou řeš.“ Správným měřením se neudělá tolik zásadních chyb, avšak i v tomto případě je třeba mít ty správné přístroje.

Technika, na kterou je spolehnutí

Pokud skutečně vyžadujete přesnost měření, tak je nezbytně nutná měřící technika. Existují dokonce oblasti průmyslu a dalšího odvětví, která potřebují nebo dokonce i vyžadují vysokou a předně zaručenou přesnost měření. V takovém případě se musí použít specializované přístroje, které prošly přísnou kontrolou a splňují všechny požadavky. Poté je rozhodně nejlepší se obrátit na firmu, která má nejen zkušenosti s měřící technikou, ale rovněž se specializuje na dodávky pro kalibrační a metrologické laboratoře.

Stranou samozřejmě nezůstává žádné průmyslové odvětví, servis, poradenství či možné doporučení. Například specialistou je v tomto případě společnost TH&L Systems, která působí na trhu již od roku 1995. Její bohaté zkušenosti se zaměřují poskytnout klientům co nejlepší služby. A to nejen obchodní, ale rovněž zajišťuje i školení jak s technikou pracovat. Hlavní zaměřením je přesnost měření elektrických veličin tlaku, teplotních veličin a optiky.

TimeElectronics

Bez správné techniky se neobejdete

Pro kontrolu správného měření je zapotřebí různých zkušebních přístrojů. Například dekádové boxy používají mnoho rezistorů a kondenzátorů či induktorů. Není divu, protože je lze velmi snadno a rychle zaměnit za obvod. Ovšem to dává možnost vyměnit efektivně jakoukoliv část. Existuje poměrně dostatečný výběr, kdy se použít různé odporové dekády podle potřeby.

  • Dekády s vysokým odporem – určené pro kalibraci moderních multimetrů s rozšířenými odporovými rozsahy předně pro laboratoře.
  • Přesné odporové dekády – vynikají svojí nízkou hmotností a přesností.
  • Průmyslové odporové dekády – i v tomto případě je na výběr poměrně velké množství.
  • Programovatelné dekády – ideální pro simulaci odporového teploměru, v tomto případě se vztahuje na jakýkoliv druh. Nebo na odporové čidlo. Lze odesílat do jednotky z libovolného programu. Ovládací prvky na panelu umožní velmi snadné ovládání.
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*