de de de


Novinky:

Kvalitní příslušenství pro vaší dílnu

Potřebujete sehnat kvalitní stolní svěráky a další důležité pomůcky, které se hodí při opracování nejrůznějších dílů? Obraťte se na specialisty v oboru!

Kvalitní příslušenství

Máte svou malou strojní firmu, kde se věnujete zakázkové výrobě a často potřebujete speciálním způsobem upravit či opracovat nejrůznější díly? Je samozřejmé, že potřebujete kvalitně vybavenou dílnu, ovšem kde sehnat spolehlivé nástroje, které něco vydrží, budou dobře dostupné a také za výhodnou cenu? Obraťte se na nás, jsme odborníci, kteří se v oboru opravdu vyznají, a kromě samotného dodání nástroje jsme schopni také dobře poradit, pokud to budete potřebovat.

Pokud často pracujete se stolní či sloupovou vrtačkou, vrtačkou ve stojanu či na frézce k obrábění kovů, určitě budete potřebovat také strojní svěráky. Jednoduše tak totiž upnete nejrůznější díly, které potřebujete opracovat. A pokud si zvolíte z nabídky svěrák se specifickou drážkou, můžete upnout také kulatiny.

Sinusový svěrák SVB

Praktičtí pomocníci v dílně

Kromě svěráků u nás najdete také širokou nabídku dalších praktických pomocníků do dílny, jako je například sklíčidlo na soustruh. Vybírejte nejvyšší kvalitu za skvělou cenu, ať už potřebujete frézovací sklíčidla, soustružnická tří či čtyř čelisťová nebo samotné čelisti ke sklíčidlům, můžete vybírat v přehledně uspořádaných kategoriích přesně takové, které Vám budu vyhovovat.

Často potřebujete pracovat s vysokou precizností, a k tomu se hodí kvalitní sinusový svěrák, do kterého jednoduše uchopíte přípravek a budete s ním moci při práci dobře manipulovat? Přesný svěrák tohoto typu se hodí především k používání na bruskách, frézkách, různých obráběcích strojích, ale také na vyvrtávačkách. Vyberte si ten nejlepší, kde Vám bude maximálně vyhovovat úhel naklopení i tvrdost pracovního prostoru.

Kromě zmíněných oblastí Vám ovšem dokážeme nabídnout také různé pomůcky a nástroje k soustružení, praktické magnety, nástrojové upínače, upínací desky a úhelníky, přídavné osy i různé pracovní nástroje.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*