de de de


Novinky:

Moravská vína, která si oblíbíte

Víno je nápojem, jež si zamiluje naprosto každý. Ať už jde o degustaci, skleničku vína při romantické večeři nebo jen tak na chuť při letním grilování. V tomto směru se vám vynikající zásobárnou stane Morava, která je velkým producentem vína libovolného typu. Jsou to vína bílá, červená i růžová.

Moravská vína jsou zkrátka klenotem České republiky a pochutnat si na nich může kdokoliv. Obdivovatelé sladkých odrůd i vášniví konzumenti vín suchých a trpkých.

Vyberte si tu správnou odrůdu vína

Pakliže bychom zůstali u prezentace Moravských vín, je určitě vhodné zmínit nejznámější odrůdy, ze kterých můžete volit. V případě bílého vína jednoznačně vedou Pálava, Děvín, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Chardonnay, Muškát moravský a Rulandské šedé.

U červeného vína sáhněte po osvědčené kvalitě, jíž prezentují Frankovka, Neronet, André, Zweigeltrebe, Rulandské modré, Cabernet Moravia a Svatovavřinecké. A milovníci růžového vína? Ti mohou vsadit na sudové víno nebo to v lahvích.

Víno z Moravy má bezpochyby tradici a kvalitu, jež se bude postupně rozplývat na vašich chuťových pohárcích.

Ochutnejte lahodný burčák

Vzhledem k tomu, jaké je aktuálně období, nabízí se nejenom konzumace vína, ale také dalšího alkoholického nápoje vyráběného z této plodiny. Je to burčák, jehož sezóna samozřejmě už dávno začala. A je pravdou, že letos o něco dříve. I vy nám jistě dáte za pravdu, že čerstvý burčák podávaný při teplotě kolem 4 °C je určitě k nezaplacení.

Jestliže zrovna nemáte cestu na Moravu, abyste si dovezli to správné a lahodné víno, vyřešte to mnohem elegantnějším způsobem. Využijte některou z osmdesáti prodejen společnosti Víno & Destiláty nacházející se po celém území České republiky. Právě tam si totiž přijdete na své a dostane se vám kvality, o níž stojíte.

Víno z Moravy má dlouhou historii a dokonalou chuť.

Ohodnoťte článek

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*