de de de


Novinky:

Prášková lakovna nabízí moderní technologie

V současné době technologie zasahují i do natolik specifické oblasti, jako je lakování. Setkat se můžete především s práškovou lakovnou, přičemž jejím úkolem je zajistit vysoce kvalitní povrchové úpravy materiálů, aby se daly použít třeba ve venkovním prostředí. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno taková prášková lakovna dokáže zařídit, abyste si udělali reálnou představu o službách.

Co si představit pod práškovým lakováním? V podstatě se jedná o moderní způsob úpravy různých kovů. Používají se práškové barvy, které se nanášejí na konstrukce, ocel, hliník, ale také celou řadu dílů. Velice důležitým krokem při práškovém lakování je vytvrzení daných barev při teplotě okolo 160 až 200 °C. Samozřejmostí je ekologičnost, takže daná technologie nemá negativní dopad na životní prostředí.

Práškové lakování komaxit

Co všechno prášková lakovna zařídí?

Zřejmě se ptáte, kdy se můžete na práškovou lakovnu obrátit. Opravdu existuje spousta situací, kdy vám přijde prášková lakovna vhod. Zajistí vám ruční lakování malých dílů v samostatných kabinách, postará se o práškové lakování velkých dílů do hmotnosti jedné tuny a v nabídce nechybí ani lakování automatické či kombinované. Speciální službou je dvoubarevné lakování a prášková lakovna se postará mimo jiné i o vícevrstvé práškové lakování, které nachází uplatnění zejména u dílů, jež jsou více namáhané.

Na jakou práškovou lakovnu se obrátit?

Jestliže hledáte odbornou firmu, která se na komaxit (jak se také práškovému lakování říká) specializuje, můžete se obrátit na HP LAK s.r.o. V daném segmentu působí dlouhá léta, a tak dokáže svým zákazníkům poskytnout vskutku profesionální a individuální přístup, nadstandardní služby a jakoukoliv pomoc. Spokojení budete nejen s chováním firmy, ale také s její cenovou politikou.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*