de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Prestižní studium MBA na Cambridge Business School
Prestižní studium MBA na Cambridge Business School
mba

Prestižní studium MBA na Cambridge Business School

Zastupujete vedoucí či manažerskou pozici v libovolné společnosti? Toužíte po osobním rozvoji a kariérním růstu, jež vám rozšíří možnosti na poli pracovního trhu? Potom se zajímejte o titul MBA. Mezinárodně uznávané studium, jehož celý název je Master of Business Administration. Nenechte si ujít svou příležitost, získejte nové znalosti a staňte se opravdovým profesionálem. Studovat můžete začít na prestižní Cambridge Business School. Bude se vám věnovat tým špičkových lektorů a za pomoci moderního způsobu výuky se naučíte skloubit teoretické znalosti s praktickými a rozvinete své dosavadní vědomosti z oblasti managementu.

Proč se zajímat o studium MBA?

Přiblížíme-li si nabízené služby výše uvedeného odborníka na manažerské vzdělávání MBA, otvírá se před vámi možnost výběru z několika specializovaných programů MBA. Za zmínku stojí určitě následující:

  • Management a Leadership
  • Management ve zdravotnictví
  • Finanční management a účetnictví
  • Management ve veřejné správě
  • Personální management
  • Management obchodu
  • Marketing a Public Relations a další

Kvalitní vzdělání v prestižních oborech je však pouze hrstkou toho, co dalšího vám přináší Cambridge Business School. Studium je soustředěné na praxi, časově flexibilní a trvá jeden rok. Prezenční výuka je realizována čtyřikrát do roka, a to konkrétně v sobotu, což dává možnost studovat i těm nejvytíženějším. Další část studia je absolvována prostřednictvím e-learningu z poskytnutých online materiálů. mba

Studium MBA v češtině

Staňte se uznávaným specialistou a povyšte své znalosti a praktické manažerské dovednosti na mnohem vyšší úroveň. Získejte nové kontakty, přínosné informace od zkušených lektorů a začněte studovat. Přihlášku do říjnového cyklu programů MBA si můžete podat již nyní a získat tak příjemnou a značnou letní slevu. Studium MBA vám zpřístupní lepší pracovní nabídky, zvýší šanci na lepší platové ohodnocení a rozvine praktické dovednosti z konkrétních oborů. Zvyšte si svou pracovní kvalifikaci a staňte se uznávaným odborníkem!

Rate this post
Sdílejte článek

1 komentář

  1. Veronika Beranová

    MBA studium mohu doporučit všem, kteří hledají efektivní způsob, jak se zdokonalit ve svém oboru. Sama mám zkušenosti s institutem CEMI, který poskytuje opravdu kvalitní vzdělání v různýh oborech, lektoři vás seznámí s nejrůznější problematikou z praxe a i když je studium online formou, získáte mnoho vědomostí, které mají opravdu smysl.

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu