de de de


Novinky:

Jak si vybrat kvalitní MBA školu?

Vzdělání je vstupenkou do světa lepších pracovních příležitostí. Nástroj sloužící k rozvoji vlastních dovedností a vědomostí, bez nichž jen stěží prorazíte v profesním žebříčku. Jestliže máte zájem na sobě pracovat, začněte uvažovat o manažerských programech MBA. Master of Business Administration – prestižní zahraniční titul, který vám otevře dveře k lepší práci i vyšším výdělkům.

Titul MBA lze v České republice získat na několika institucích. Při jejich výběru byste však měli přihlížet k mnoha důležitým faktorům, abyste zvolili ten správný vzdělávací program. Velkou roli při hledání hraje určitě historie daného subjektu, obsahová stránka výuky i odbornost a zkušenosti lektorského týmu.

Business Institut – špička ve svém oboru

business institutMezi přední české MBA školy patří pražský Business Institut. Studium MBA zde má tradici a uchazeči si mohou vybírat z více jak dvacítky konkrétně zaměřených MBA programů – například MBA Management a řízení ve zdravotnictví, MBA Real Estate či MBA Management cestovního ruchu. Rozdílný přístup k výuce i další benefity odlišují Business Institut od ostatních poskytovatelů postgraduálního vzdělání.

Profesní studium MBA je spojeno s řadou výhod. Ty vás přesvědčí o tom, že titul MBA chcete získat právě zde. Business Institut nabízí:

  • Moderní formu výuky a možnost online vzdělávání
  • Flexibilní a individuální přístup
  • Prvotřídní tým lektorů složený z odborníků
  • Zaměření studia na praxi
  • Dostatek studijní literatury a přidružených materiálů
  • Lektorská setkání z jiných programů, networkingové akce, bonusové přednášky či workshopy s osobnostmi českého byznysu

Studium MBA na Business Institutu trvá 1,5 roku, probíhá v češtině a skládá se z 12 studijních modulů. Forma studia je kombinovaná a probíhá spojením e-learningu spolu s tematickými setkáními přímo s lektory. Studium je ukončeno obhájením závěrečné práce a složením zkoušky před odbornou komisí. Úspěšný absolvent získá titul MBA.

Získejte titul MBA na prestižní škole

Proč získat titul MBA? Absolventi si zvýší profesní kvalifikaci, získají cenné kontakty a mnoho nových manažerských zkušeností a posunou se ve svém oboru kupředu. Business Institut se stane propustkou k lepší kariéře a posune vás nejen profesně, ale i osobnostně výše.

Získejte MBA titul prostřednictvím instituce, jež vám má co nabídnout.

Sdílejte článek

2 komentáře

  1. Není lehké být dobrým manažerem, proto určitě doporučuji se v této oblasti vzdělávat. Posune Vás to nejenom v práci, ale i v osobním životě. Sám jsem studium MBA absolvoval a všem ho doporučuji. Dnes je velký výběr škol, které toto studium nabízí. Každému může vyhovovat jiné studium, je dobré si jednotlivé školy nejdříve porovnat, např. http://www.mba-srovnani.cz. Peníze vložené do studia se vám vrátí.

  2. Studium MBA mám za sebou a dost mě to posunula. Hlavně profesně. Podařilo se mi díky tomu najít lepší pozici s mnohem vyšším platem. Studovala jsem na Cemi https://www.cemi.cz/, kde jsem se naučila jak efektivně pracovat se zaměstnanci. To mě asi v práci asi nejvíce zatěžovala. Teď jsem spokojená nejen já, ale i zaměstnanci.

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*