de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Prestižní studium MBA
Prestižní studium MBA
esbm

Prestižní studium MBA

Vzdělání lze pojmout jako neomezený proces, jež nám pomáhá v kariérním růstu a v rozvoji pracovních dovedností. Pokud na sobě chcete pracovat, prohloubit si své znalosti v oblasti řízení a umět převést teoretické vědomosti do praxe, začněte přemýšlet o studiu MBA. MBA, neboli Master of Business Administration je profesní vzdělávací program, který můžete studovat na prestižní škole European School of Business & Management, jedné z předních vzdělávacích mezinárodních institucí.

Studium MBA na European School of Business & Management trvá jeden rok a probíhá v češtině, především online formou v kombinaci s interaktivními workshopy. Studenti si mohou vybrat z několika specializací: Corporate Management, Ekonomika a finanční management, Management zdravotnictví, Investiční management, Management inovací, Management obchodu a Management veřejné správy.

Proč studovat MBA?

O studiu na této prestižní škole vás přesvědčí nejenom Oxfordský model výuky, ale také tým špičkových lektorů. Tito odborníci vám předají nejen teoretické znalosti, ale především vás je naučí aplikovat v praxi, což jistě oceníte v zaměstnání či vlastní firmě.

Jednou z výhod studia MBA je možnost studovat online, což přináší značnou časovou flexibilitu. Studovat můžete prostřednictvím e-learningového systému v podstatě kdykoliv a odkudkoliv budete chtít. Studium je tak přizpůsobeno i těm nejvytíženějším.

Mezi největší výhody studia na European School of Business & Management patří:

  • esbmZahájení studia kdykoliv a odkudkoliv
  • Možnost sestavení si vlastního studijního programu
  • Nejmodernější forma výuky
  • Online studium v češtině na 1 rok

Získejte uznávaný titul MBA

Posuňte své životní, pracovní a vědomostní hranice zase o kus dál. Zvolte si k dosažení svých cílů školu European School of Business & Management, která vám připraví ty nejlepší podmínky pro studium.

Navyšte své pracovní uplatnění na trhu práce, a to díky profesionálnímu studiu MBA. Navažte nové profesní kontakty, zdokonalte se a volte konkrétní specializace dle svého zaměření. Vsaďte v tomto ohledu na prestiž a odpovídající akreditaci.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu