de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Specialista na prodej hutního materiálu

Specialista na prodej hutního materiálu

Vyberte si z nabídky kompletního hutního materiálu a nářadí od ověřené a spolehlivé firmy, která si zakládá na vysoké kvalitě nabízených produktů.

Specialista na prodej hutního materiálu

Hledáte specialistu na prodej hutního materiálu? S důvěrou se můžete obrátit na náš velkoobchod s hutním materiálem. Vyjdeme vám vstříc co se vašich požadavků týče a společně se tak budeme snažit najít cestu k vaší maximální spokojenosti s námi poskytovanými službami. A na co se specializujeme? Vybrat si můžete z široké nabídky nejrůznějších výrobků, které nabízíme. Nabízíme nejrůznější hutní nástroje a nářadí v polotovarech nebo upravené podle vašich požadavků. Velkoobchod s hutním materiálem a nářadím vám mimo jiné nabízí tyto produkty:

devimex

Konstrukční celky

Zabýváme se výrobou a montáží konstrukčních ocelových celků jako jsou například nejrůznější haly a přístřešky, zábradlí a stojany.

Betonářská ocel

Betonářskou ocel u nás pořídíte ve dvou jakostních typech. Provedení je v tyčích nebo kruzích.

Pásová ocel

Stejně tak pásovou ocel v našem sortimentu najdete ve dvou typech jakosti.

Tvarové výpalky

V sekci tvarové výpalky si můžete objednat laserové nebo plasmové výpalky z ocelových plechů dle projektové dokumentace.

Jaklové profily

V sekci jaklové profily náš sortiment zahrnuje tenkostěnné a silnostěnné profily a profily ve tvaru písmen L, U, C a Z.

hutních nástrojů a nářadí to pak jsou tvarové, zápustkové nebo volné výkovky, nástrojové a řezné oceli ve špičkové kvalitě, za tepla válcované bezešvé trubky a spousta dalších.

Využijte doplňkových služeb

Využít můžete i dalších doplňkových služeb. Mimo našeho běžného sortimentu nabízíme i inovativní produkty z oblasti hutních výrobků. Můžete i využít doplňkových služeb, kterými jsou například nejrůznější konzultace a poradenství. Jsme tu pro vás součinnost vám poskytneme nejen v oblasti prodeje sortimentu hutního materiálu, ale také v oboru poradenské činnosti a konzultací. Neváhejte a s vašimi požadavky se s důvěrou obraťte na specialistu v oboru importu a exportu hutního materiálu.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*