de de de


Novinky:

Stahuj zdarma programy ze Slunečnice.cz

Každý majitel počítače či notebooku jednou za čas hledá program, který využije ke své práci, zábavě nebo k přehrání multimediálního obsahu. Zakoupená výpočetní technika je z tohoto pohledu naprosto prázdná, proto je třeba jednotlivé aplikace získat posléze, ať už bezplatným stažením, využitím časově omezené verze nebo nákupem.

Abyste libovolný software nemuseli zdlouhavě vyhledávat na internetu, je tu již spoustu dlouhých let online portál Slunečnice – stahuj zdarma programy. Server, který je doslova zásobárnou aplikací, k nimž se lze dostat rychle a bezplatně.

Bohaté kategorie programů

Slunečnice.czPotřeby lidí jsou v oblasti výpočetní techniky naprosto rozdílné a díky tomu lze na Slunečnici nalézt hned několik tematických kategorií, které dokáží uspokojit velkou část populace.

Sekce, jež se zaměřují na programy, jako jsou:

  • Audio a video
  • Digitální fotografie
  • Internet a komunikace
  • Podnikání a kancelář
  • Rodina a domácnost
  • Tvorba webu
  • Správa a zabezpečení
  • Zábava

Oblasti, které doslova překypují aplikacemi všeho druhu. Jejich získání je zcela zdarma, lišit se mohou pouze v licenčních podmínkách, ať už je to freeware, shareware, demo, apod.

Informace o aplikacích

slunecnice.czSlunečnice stahuj zdarma programy, to není jen databáze samotného softwaru, ale také hodnotná databanka informací a údajů o jednotlivých aplikacích.

Ať už se na internetu objeví jakýkoliv program, vždy ho na portálu Slunečnice.cz naleznete. Kromě odkazu ke stažení, jež je pro každého asi nejvíce důležitý, je tu však přínosný popis aplikace, který vám prozradí mnohé. Nechybí samozřejmě reálné screenshoty z aplikačního prostředí, číslo verze, podporované jazyky, operační systém, velikost a ostatní údaje, díky nimž do posledního detailu víte, co vlastně stahujete.

Jste-li na vážkách se stažením konkrétního softwaru, určitě vám přijde vhod také diskuze ostatních návštěvníků webu „Slunečnice stahuj zdarma programy“ a uživatelů, kteří již aplikaci vyzkoušeli. K zahození ale není ani přiložená uživatelská příručka, pakliže je k dispozici.

Slunečnice – to je mnohem více, než jen aplikace zdarma

Portál Slunečnice.cz se stal zkrátka kultovním online serverem pro každého, kdo hledá programy libovolného zaměření. Možnosti tohoto projektu však sahají mnohem dál.

Jsou to například nejrůznější recenze či tipy na vhodně zvolené programy pro ty či ony procesy. Internetový obchod se softwarem, který je doprovázen i diskuzním fórem nebo aplikacemi pro PDA.

Slunečnice stahuj zdarma programy, to jsou stovky megabajtů instalačních balíčků, které si můžete stahovat a instalovat odkudkoliv a kdykoliv. Programy rychle a zdarma, to je Slunečnice.cz.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: nuttakit).

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*