de de de


Novinky:

Potřebujete nový komín?

Pro zvýšení bezpečnosti i zlepšení užitných vlastností se v současné době využívají především nerezové komíny, které jsou i architektonicky dokonalé.

Nerezové komínové systémy

Dvouplášťové nerezové komíny, které jsou také známé pod označením třísložkové, nacházejí své uplatnění prakticky všude, kde je nutné vystavět nový komín.

  • Tímto způsobem se dají také vyřešit omezené možnosti z důvodu menších prostor.
  • Dají totiž stavět i s některými šikmými částmi.

Velkou výhodou u třísložkových nerezových komínů je jejich univerzální využití pro všechny druhy spotřebičů. Tyto systémy tvoří vnitřní vložka a vnější plášť z nerezového plechu. Prostor mezi nimi tvoří tepelná izolace. Nerezové komíny jsou i z estetického hlediska dokonalé. Proto se uplatňují i u novostaveb moderních domů, kde nenarušují architektonické pojetí celého objektu. Naopak. Svým vzhledem mohou dokreslit čistou architektonickou koncepci.

  • Dalším pozitivem je rychlost výstavby.

Zámečnické a klempířské práce

Jednou z možností je vložkování

Pokud není možné nebo efektivní vystavět celý nový komín, pak lze problém vyřešit nerez vložkou. Vložkování se využívá tedy především u rekonstrukcí starých komínů. A to nejen u obytných budov, ale i u zděných průmyslových komínů.

  • Díky moderním technologiím lze v krátké době vystavět komíny i nerezové kouřovody na klíč.
  • Podle možnosti dalšího využití se může jednat o jednovrstvé, třívrstvé i vícevrstvé systémy, přičemž se teplota spalin může pohybovat od 50 °C až do 800 °C.
  • Délka kombinovaného tělesa může dosahovat až 100 m.

Nerezové komíny jsou určené pro kotle na plyn, olej, biomasu, kogenerační jednotky, diesel agregáty, uhlí i další možnosti.

Klempířské práce

Klempířské práce zahrnují přípravné práce, kterými jsou zaměření zakázky, vypracování projektové dokumentace i cenové nabídky. Poté přichází na řadu samotná výroba a konečná montáž. Klempířské práce se využívají při výrobě nádrží, sil, ocelových konstrukcí a technologických celků. Není problém vyrobit i zakázky menšího rozsahu.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*