de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Tipy, jak se balit při stěhování
Tipy, jak se balit při stěhování

Tipy, jak se balit při stěhování

Stěhování je pro někoho otravnou činností, kterou ale musíte splnit, chcete-li bydlet v novém. Balení je asi nejnáročnější částí celého procesu, proto se vyplatí znát určité triky, které při něm můžete využít. Ušetří vám to nejen čas při balení, ale následně také při vybalování. Co je tedy dobré vědět?

Zásuvky nábytku

Při stěhování v Praze nemusíte vyprazdňovat zásuvky. Stačí je vyjmout z komody a obalit je potravinářskou folií, aby se nevysypaly či na nich nebyla způsobena škoda. V některých případech, když komoda není příliš těžká, nemusíte její zásuvky ani vytahovat. Komodu omotejte celou ochrannou folií.

Nechte oblečení na ramínku

Pokud část svého oblečení uchováváte na ramínku, nemusíte je sundávat. Stačí je zabalit do velkých pytlů na odpadky a přenést je.

Rozbitné předměty obalte ručníky

Ručníky, utěrky, ložní prádlo ale také některé kusy oblečení vám mohou posloužit namísto bublinkové folie. Zabalte do nich křehké předměty, které by se mohly rozbít. Pozor ale na ostré nože a předměty, které by mohli způsobit škody.

Drobné předměty do hrnců

Pokud hrnce nemůžete složit do sebe nebo potřebujete nádoby na drobnosti, můžete je využít. Vhodné jsou zejména pro drobné kuchyňské předměty, jako je koření, párátka atd. Ušetříte tím spoustu místa i náklady za obalový materiál.

Zajistěte věci před vylitím

Kolem hrdla nádob, které by se mohly vylít obalte kousek plastové folie. Díky tomu nejenže předejdete jejich vylití, ale také poškození ostatních věcí. Vyplatí se to u šamponů, čisticích prostředků, olejů apod.

Zabalte si kufry

Také samotné kufry je škoda převážet jen tak, prázdné. Zabalte do nich co nejvíce věcí. Vzhledem k tomu, že celá řada kufru je vybavená kolečky, usnadníte si tím jejich přemisťování.

Vyfoťte obsah krabice

Vyplatí se vám to v případě, že budete potřebovat určitou věc, ale nebudete si moci vzpomenout, kde je.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu