de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Upevňovací technika všeho druhu

Upevňovací technika všeho druhu

V oblasti upevňovací techniky známých značek jako je Kale, Kovopol a další je důležité mít se na koho spolehnout. Obraťte se na předního českého distributora.

Upevňovací technika

Upevňovací technika je nezbytnou součástí v oblasti nejrůznějších stavebních prací a montáží, ale i na dalších místech. A právě v těchto oborech je kladen důraz na vysokou kvalitu, efektivitu, a především spolehlivost. Proto se obraťte na ověřeného a zkušeného předního českého distributora kvalitní upevňovací techniky. V nabízeném sortimentu jistě naleznete přesně to, co právě potřebujete. Spolehněte se na kvalitní a ověřené spojení, které díky použitým materiálům opravdu drží.

Pevnostní spony na hadice

Pevnostní spony na hadice a hadicové spony seženete v provedení se šnekovým závitem. Ty jsou vyrobeny v takové úpravě, aby bylo zabráněno trvalé deformaci v případě utahování pryžových a gumových hadic. Vybrat si můžete z různých řad podle toho, zda jsou pevnostní spony určeny na slabostěnné nebo silnostěnné hadice. Zvolením vhodného produktu docílíte perfektního výsledku bez nežádoucích deformací.

Hadicové spony Maxi Open z pozinkované ocelil jsou praktické pro svůj snadno a rychle otevíratelný zámek. Jsou ideální volbou třeba pro dopravní značení, izolaci potrubí a další oblasti použití.

pevnostni spony

Trubkové spony

Spony na trubky z elektrolyticky pozinkované oceli jsou vhodným a univerzálním řešením pro trubky o nejrůznějších průměrech. Své využití si najdou při zhotovování dopravního značení, televizních antén a dalších.

Univerzální spony na manžety

Univerzální spony na manžety mají široké spektrum využití, a to především díky svému širokému upínacímu rozsahu. Využití si najdou například v automobilovém průmyslu.

Plastové stahovací pásky

Plastové stahovací pásky jsou vyrobené z nylonu a jsou velmi oblíbeným produktem, který má své využití především v případech jako je svázání a připevňování kabelů, vodičů a hadic.

Zvolte si pro vaši výrobu kvalitní a spolehlivou upevňovací techniku, která vás nezklame za žádných okolností.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*