de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Zvolte vhodné tiskárny pro etikety všeho druhu
Zvolte vhodné tiskárny pro etikety všeho druhu

Zvolte vhodné tiskárny pro etikety všeho druhu

Etikety a štítky představují v dnešní době velice praktickou součást nejrůznějších evidencí a označování zboží libovolného typu. Pokud máte zájem provádět něco podobného u vás ve skladě nebo kanceláři, zaměřte se na ty správné tiskány, respektive etikety.

Termotransferové tiskárny jsou jasnou volbou

Pokud hledáte vhodné tiskárny pro tisk štítků, potažmo etiket, zacilte se na tiskárny Zebra. Jde o termotransferové tiskárny patřící do kategorie výkonné a spolehlivé techniky. Přesně tyto tiskárny jsou využívány v náročném průmyslovém prostředí. Jejich užití je však mnohem bohatší. Jmenovat lze kupříkladu sklady, kanceláře a ostatní provozovny.

Při výběru této techniky byste měli cílit nejenom na samotné zařízení, ale také na nezbytný software. Programové vybavení pro tvorbu a tisk etiket může nabývat odlišných podob. Jestliže i v tomto směru hledáte prověřenou kvalitu a rádi byste docílili patřičné spokojenosti, zaměřte se na BarTender software. V jeho případě si můžete vybírat z odlišných verzí od Starter, přes Professional, až po Automation a Enterprise. Možností je více než dost.

Voskové pásky plní svoji roli na výbornou

Když si vyberete ty správné termotransferové tiskárny, neměli byste zapomínat ani na voskové pásky. Na ty můžete narazit pod zkratkou TTR. Právě tyto pásky jsou ideální volbou, pokud vyžadujete dobrou kvalitu při nízké tepelné energii. Voskové pásky můžete nejčastěji upotřebit pro potisk papírových etiket.

Investujte do kvalitního zařízení, které vám umožní potisk dle vašich potřeb. Dotáhněte svoji evidenci a označování zboží do toho nejmenšího detailu. Stačí pořídit tu správnou tiskárnu, software a pásky, s nimiž budete moci tvořit jednu etiketu za druhou. A je v podstatě jedno, jestli se výstupem stanou štítky s čárovým kódem, textem nebo jiným údajem. Vždy si přijdete na své.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu