de de de


Novinky:

Vybavení města a zahrad

Vybavit město mobiliářem není vůbec tak složité, jak se může zdát. To přitom platí i pro zahradu, kde se litinové prvky ošetřené práškovým lakem budou vyjímat.

Pro vybavení města a zahrad

Mnoho lidí vůbec neví, co to je mobiliář. Ačkoliv by se dalo říct, že jde o všechno vybavení domácnosti nebo zahrady, se kterým lze pohybovat, význam tohoto slova chápe každý trochu jinak. V dnešním světě se jako mobiliář označují zejména venkovní lavičky, kovové zábradlí či jiný zahradní nábytek. K mání je přitom nejenom zahradní mobiliář, ale také městský mobiliář, který je skvělým vyplněním parků či jakýchkoliv dalších míst, které mají za úkol vypadat hezky.

Dlouhá životnost je základ

Protože se mobiliář nejčastěji využívá v exteriéru, je třeba zajistit, že veškeré vybavení vydrží povětrnostní vlivy venkovního počasí. Toho se dosahuje práškovým lakováním, což je technologie, která umožňuje nanést nátěr s dlouhou životností. Prášková lakovna proto neodmyslitelně patří do výrobního procesu každého mobiliáře, který má na svém místě vydržet opravdu dlouho.

Jaké prvky je možné zařadit do městského mobiliáře?

  • Stojany na kola
  • Lavičky
  • Odpadkové koše
  • Lampy
  • Sloupky
  • Stromová mříž

Prášková lakovna kovových dílců

Na takové a mnohé další vybavení je možné narazit v každém městě, a to nejenom v parcích. Co mají tyto prvky společné? Je to zejména důraz na dlouhou životnost. Zákazník si totiž přeje, aby tyto prvky vydržely nejenom velmi dlouho, ale také je nebylo nutné jakýmkoliv způsobem udržovat. Přesně to nabízí litinové výrobky, které jsou vyrobeny s ohledem na působení vnějších vlivů. Tomu přispívá i práškové lakování, které umožňuje barvit kovové součásti velmi různorodými odstíny.

Zaměřte se na kvalitu

Pro venkovní aplikace se vždy hodí masivní kovové prvky. Ty nejenom, že jsou těžké, a proto se s nimi těžko manipuluje, ale takové prvky vydrží i silný vítr. Kromě toho je možné veškeré prvky ukotvit, čímž je takřka zajištěno, že veškeré vybavení bude na daném místě jako přibité. I to je důvod pro tak dlouhou životnost těchto prvků.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*