de de de


Novinky:

Pořiďte si do hor správný ferratový set

Ferraty jsou stále oblíbenějším a vyhledávanějším místem mnohých amatérských horolezců a vysokohorských turistů. Pakliže netušíte, co tento výraz znamená, prozradíme vám to. Jde o zajištěné cesty v náročném horském terénu, které jsou opatřeny řadou speciálních doplňků.

Jsou to především železné stupačky, fixní lana a další prvky, jež umožňují výstup i méně zkušeným horalům. Vydáte-li se do libovolné části hor, kde se ferraty nachází, neměli byste podceňovat důkladnou přípravu, minimálně co se vybavení týče.

Singing Rock Packet ferrata II

I přesto, že jde o méně náročný horolezecký výstup, musíte mít s sebou vhodné doplňky, s nimiž bude zdolávání ferrat nejenom daleko jistější, ale také pohodlnější. Pořídit si musíte ferratové vybavení. Speciální set skládající se z několika částí. Ty tvoří dohromady bezpečný celek. S tímto kompletem nebudou žádné ferraty nedosažitelnými.

Oblíbeným produktem je například Singing Rock Packet ferrata II.

  • Plně nastavitelný ferratový úvazek
  • Nízká váha a odvětrání na bocích
  • Kvalitní tlumič fungující na principu párajícího se švu
  • Inovovaný bezpečnější design

To jsou základní vlastnosti výrobku, s nímž si ferratové výstupy užijete plnými doušky a nic vás nezastaví.

Ferratový set za bezkonkurenční cenu

Jestliže se blíží datum vašeho odjezdu do hor, neváhejte a objednejte si potřebnou výbavu s dostatečným předstihem. Pokud se nezhlédnete ve výše uvedeném produktu, čeká na vás samozřejmě výběr dalších zajímavých setů, mezi nimiž určitě narazíte na Ocún Ferrata Webee set.

Všechen tento sortiment, včetně příslušenství, je k dispozici prostřednictvím specializovaného prodejce zaměřeného na obdobný typ zboží. Je to internetový obchod 1obchodak.cz, v jehož útrobách si přijdete na kvalitní a pestrou ferratovou výbavu.

Zdolávejte horské průsmyky s bezpečným a pohodlným jištěním.

Pořiďte si do hor správný ferratový set
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*