de de de


Novinky:

Hledáte tip na školní výlet pro ZŠ a MŠ? Jeden pro vás máme.

Počasí je nestálé a vsázet jen na to, že bude pěkné počasí při plánování výletu, nelze. Pokud budete hledat alternativu kam s dětmi na výlet a kde můžete trávit čas venku i vevnitř, zkuste zážitkový park Fábula, který je ideálním místem pro výlet s dětmi za každého počasí. Toto zábavní centrum se nachází ve dvoupatrové budově v malém jihočeském městečku Kamenice nad Lipou. Pokud si budete chtít výlet prodloužit, kolem je k dispozici hned několik ubytovacích zařízení. Udělejte si projížďku úzkokolejnou tratí do Jindřichova Hradce, kde si prohlédnete renesanční prostory Adamova stavení nebo středověkého hradu s černou kuchyní. Parní lokomotiva se bude dětem líbit.

Pohádková říše Fábula

Pohádková říše Fábula je super tip na výlet s dětmi na celý den. Můžete se těšit, jak byl proměněn bývalý vycházkový dvůr původně určený pro vězně na dobově laděnou hospodu loupežníka Bambitky. Oceníte neomítnuté cihlové zdi dvora a interiér s lavicemi a stoly z masivu. Horní patro pak nabízí další posezení, kde si vedle loupežnického pokladu vychutnáte pohádkový oběd nebo večeři. Pohádková říše Fábula rok od roku pořádá stále více akcí pro děti i rodiče. Pobaví se zde celá rodina a děti všech věkových kategorií. Na rodinné výlety sem jezdí návštěvníci z celé České republiky i z Mexika.

Rodinný výlet plný zábavy

V této budově je i přebudovaný suterén na kouzelnou pohádkovou cestu s pohádkovými bytostmi. Potkáte zde Kašpárka, princeznu, vodníka, ježibabu i čerta. V prvním patře jsou k dispozici tvořivé dílny, kde si můžete vyrobit svíčky, malované skleničky, trička, květináč i náhrdelník. Navštívit můžete cukrárnu s hernou, království hlavolamů, sál pro divadlo i venkovní bludiště s hradem. Menší děti ocení malé ZOO s kozami, prasátky, ovečkami a králíky. Starší děti si užijí únikovou hru Útěk ze žaláře nebo Tajemné šifrování. Na cestě kouzelníka Kellyho můžete plnit úkoly, získávat body i odměny. V pohádkové říši skřítka Fábuly můžete strávit celý den a budete všichni spokojeni. Fábula připravuje různé akce, které se vám a vašim dětem budou líbit. Pohádková říše se hodí na rodinné i školní výlety.

Sdílejte článek

1 komentář

  1. Káťa Pleskancová

    Chystáme se s dětmi tento rok a těšíme se, kolegyně my Fábulu vřele doporučovaly, tak uvidíme.

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*