de de de


Novinky:

Jak naložit s volným časem v Praze

Praha je překrásným městem, které vám nabízí bezpočet možností volnočasového vyžití. Pokud hlavní metropoli navštívíte, máte samozřejmě na výběr, jak strávit nezapomenutelný den. Někdo vyrazí po obchodech, jiného zaujmou spíše pamětihodnosti tohoto místa. Těch je každopádně více než dost, takže taková prohlídka Prahy vám může zabrat i několik dnů.

Pokud chcete objevování nových míst a významných staveb spojit také se zábavou, relaxací a odreagováním se od běžných starostí, přinášíme vám praktický tip.

Úniková hra Praha

Zábava může nabývat nejrůznějších podob. Jednou z nich jsou i únikové hry. Možná jste o něčem podobném slyšeli, pokud ne, začtěte se do následujících řádků.

Co si vybavit pod pojmem úniková hra Praha? Jsou to tajuplné příběhy, šifry, hádanky a spousta vizuálních a zvukových efektů. Představte si, že budete uzavřeni do určitého prostoru a za pomoci luštění libovolných indicií a úkolů se musíte dostat ven. Ano, jde o automatizovou escape game Praha, jež získává na stále rostoucí popularitě.

Tato úniková hra se nemusí týkat pouze páru, ale i skupinek lidí čítající až šest osob. Přímo v centru Prahy tak máte jedinečnou příležitost, zabavit se na dlouhých šedesát minut tím, že se ponoříte do propracovaného příběhu a budete luštit originální hádanky.

Vyzkoušejte interaktivní únikovou hru s názvem Zloději snů a nechte se oslovit doslova filmovými efekty.

Praha je centrem neomezeného dění

Okuste bezkonkurenční atmosféru Prahy, navštivte například místní ZOO, projděte se po Karlově mostě, prožijte spoustu zábavy při únikové hře v centru metropole a večer se oddávejte lahodné a romantické večeři ve dvou. Den v nejlidnatějším městě České republiky můžete strávit opravdu jakkoliv, protože možností se vám dostává více než dost.

A únikovka v podání Escapex je jednou z velice vyhledávaných možností.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*