de de de


Novinky:

Kurzy angličtiny na různé úrovni

Dali jste si do nového roku předsevzetí, že se naučíte anglickému jazyku? Ať už na základní úrovni nebo že rozvinete své dosavadní znalosti? Pak děláte určitě dobře, protože jazyková vybavenost se vám hodí nejenom v soukromém, ale také v pracovním životě. Důkazem toho jsou kurzy angličtiny od specialistů, jež se o vás postarají od A až do Z.

Kurz angličtiny pro děti i dospělé

Dnes už se zbytečně nemusíte učit to, co dokonale ovládáte. Díky pestrému zaměření jednotlivých kurzů se lze vzdělávat v takové oblasti, jež je pro vás tou největší slabinou. To se pochopitelně týká nejenom dospělých, ale také dětí, ve věku mezi 7 až 11 lety, tak mladistvých do věku 15 let.

Kurz angličtiny pochopitelně může nabývat nejrůznějších podob. Hodně oblíbená je kupříkladu obchodní angličtina, ale i příprava na zkoušku Key English Test, na Preliminary nebo na First Certificate in English.

Vyučování jednu a více hodin týdně podle toho, co vám z časových možností nejvíce vyhovuje. Přesně tak mohou vypadat kurzy angličtiny v letošním roce, pro které jste se rozhodli. Nauka prezentovaná pod drobnohledem specialistů a v tom správném znění.

Skončit nemusíte pouze u angličtiny

Je zřejmé, že cíle některých lidí mohou být sáhodlouhé a končit to nemusí jenom výukou angličtiny. Jestliže do takové sorty spadáte také, jistě oceníte i kurzy němčiny. Pomaturitní, ale i individuální výuka, jež je přizpůsobena konkrétním požadavkům jednotlivých uchazečů takových kurzů.

Jestliže v tomto směru očekáváte naprostou profesionalitu a osobní přístup, určitě vás zaujmou kurzy od Lingua Sandy. Ty jsou realizovány nejenom na mnoha znalostních úrovních, ale především ve 41 světových jazycích. Tak neváhejte a vzdělávejte se tím správným způsobem, který vám po několika absolvovaných hodinách začne přinášet ty správné výsledky.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*